Piłka nożnaSport

UKS „Szóstka” poza podium na turnieju w Tarnowie

Dnia 4 listopada 2012 roku KS ZKS Unia Tarnów oraz Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie zorganizowali HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIK 2004 I MŁODSI.

UKS „Szóstka” poza podium na turnieju w Tarnowie

Mecze rozgrywane były na boisku o wymiarach 40 x 30 m, czas gry wynosił 14 minut, na boisku grało 6 zawodników. W turnieju brało udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy eliminacyjne tzw. rozgrywki systemem każdy z każdym. W grupie A mecze rozgrywały następujące drużyny: Unia Tarnów I, Glinik Gorlice, Szkółka Piłkarska Trzciana, Jadwiga Kraków, natomiast w grupie B: Unia Tarnów II, Olimpia Wojnicz, UKS 6 Jasło, Harnasie Tymbark.

UKS „Szóstka” poza podium na turnieju w Tarnowie

Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło tym razem reprezentowany był przez następujących zawodników: Mateusz Budziak, Mariusz Dybaś, Dawid Domasławski, Jakub Łukaczyński, Jakub Turek, Norbert Kopera, Wiktor Potera, Marcel Płocica, Jakub Wojnar, Wiktor Wanat.

Pierwszy pojedynek piłkarski Szóstka rozegrała z Harnasiami Tymbark, który zakończył się remisem O:O. Drugi mecz rozegrany z Unią Tarnów II również zakończył się bezbramkowym remisem. W trzecim spotkaniu drużyna Szóstki odnotowała zwycięstwo z Olimpią Wojnicz 2:1. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Budziak oraz Norbert Kopera. W meczach o miejsce 1 – 4 pierwszy pojedynek zawodnicy z Jasła stoczyli z Unią Tarnów I. Chłopcy zagrali wyrównany, stojący na wysokim poziomie mecz remisując z drużyną gospodarzy 0:0. Ostatni mecz rozegrany został z drużyną Szkółki Piłkarskiej  Trzciana, który zakończył się wynikiem 1:2 – niestety naszą przegraną. Pomimo, iż II miejsce było prawie w zasięgu ręki ostatecznie chłopcy z Szóstki zakończyli turniej na miejscu IV.

UKS „Szóstka” poza podium na turnieju w Tarnowie

Tym razem na szczególną pochwałę zasłużyła formacja defensywna drużyny (Mariusz Dybaś, Dawid Domasławski, Wiktor Wanat) która zagrała z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem zostawiając na boisku wiele siły i zdrowia.

Rodzicom dziękujemy za zorganizowanie dojazdu, a wszystkim zawodnikom za sportową walkę przez cały turniej – walkę do samego końca!

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
2024 lat temu

jesteście super brawo uks 6 byle tak dalej

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x