SiatkówkaSport

W czwartek zaczyna się VII Jasielski Festiwal Siatkówki

Stało się już tradycją lokalną, iż od wielu lat organizowany jest Jasielski Festiwal Siatkówki. Z wielką radością możemy pochwalić się, że jest to już siódma edycja tej fantastycznej imprezy.

Kliknij, aby powiększyć

Zawody te odbywają się pod patronatem Burmistrza Jasła a organizatorem jest Gimnazjum Nr 1 w Jaśle. Corocznie udział w imprezie zgłaszają zawodnicy w szerokiej rozpiętości kategorii wiekowej. W poszczególnych turniejach udział biorą zarówno zawodnicy bardzo młodzi, uczący się w szkołach podstawowych, jak i drużyny amatorskie w skład których wchodzą zawodnicy z doświadczeniem I, II i III ligi siatkarskiej. Ewenementem jest udział byłych zawodników kategorii Plus Liga oraz byłych reprezentantów Polski.

Zawody rozpoczynają się 20 marca 2014 r. O najwyższe trofeum w tym dniu wałczyło będzie dwanaście drużyn dziewcząt, uczennic szkół podstawowych. W kategorii szkół podstawowych chłopców zgłosiło się siedem drużyn, które rywalizować będą między sobą w dniu 21 marca 2014 r. Dzień 22 marca 2014 r. to eliminacje turnieju dorosłych w kategorii „open” w których uczestniczy 16 drużyn nie tylko z naszego regionu. Swój udział potwierdziły między innymi drużyny z Warszawy, Krakowa, Rzeszowa i Łańcuta.

Półfinaliści wyłonieni w rozgrywkach eliminacyjnych spotkają się ze sobą w niedzielę, tj. 23 marca 2014 r., walce o pierwsze miejsce. Miejsca tego będzie broniła drużyna  Rest Volleyball Team Rzeszów – laureat ubiegłorocznego VI Jasielskiego Festiwalu Siatkówki.

Mecze drużyn szkół podstawowych rozpoczynają się o godzinie 8.30, natomiast rozgrywki drużyn w kategorii „open” rozpoczynają się od godziny 9.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki  i nie tylko Emocje gwarantowane!

Organizatorzy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x