Sport

Wakacyjne spotkania z trenerem osiedlowym

Już od 5 lipca rozpoczynają się zapisy na tegoroczne zajęcia z trenerem osiedlowym. Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży odbywać się będą do 28 sierpnia na jasielskich osiedlach.

Zapisy można dokonać u poszczególnych trenerów – informacja na plakatach oraz na miejskiej stronie internetowej.

Zajęcia prowadzone będą na boiskach i obiektach sportowo-rekreacyjnych na terenie miasta, cztery razy w tygodniu, zgodnie z przyjętym harmonogramem zajęć w obowiązującym reżimie sanitarnym, na osiedlach: Rafineria-Gądki-Niegłowice, Sobniów-Górka Klasztorna, Ulaszowice- Brzyszczki, Gamrat-Krajowice, Bryły-Kaczorowy, Mickiewicza, Śródmieście, Kopernika, Hankówka.

Program „Trener Osiedlowy”, jest adresowany do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła. Jego celem jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym poprzez sport oraz połączenie z zajęciami profilaktycznymi. Uczestnicy programu będą mogli skorzystać z otwartego basenu, mini golfa, ścianek wspinaczkowych czy z parku linowego.

Przyjdź do nas i na sportowo spędź swój czas. Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 13 448 63 92.

Wykaz trenerów i numery kontaktowe pod linkiem.

Urząd Miasta w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x