r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Wygrana 2:0 w wyjazdowym meczu XIII kolejki z Szarotką Uherce

Zwycięstwem zakończyło się dzisiejsze wyjazdowe spotkanie XIII kolejki ligi okręgowej, w którym JKS Czarni 1910 Jasło pokonali 1:0 Szarotkę Uherce.

Wygrana 2:0 w wyjazdowym meczu XIII kolejki z Szarotką Uherce (fot. archiwum, Marek Dybaś)

Pierwsza połowa niestety nie przynosiła bramek. Nasz zespół wyszedł na drugą połowę bardzo zmotywowany a gra układała się wyśmienicie czego skutkiem była bramka zdobyta w 57 minucie. Znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Wojciech Dziedzic.

W 75 minucie podwyższamy prowadzenie po rzucie karnym wykorzystanym przez Kamila Folwarskiego. Skład JKS Czarni 1910 Jasło:
Niemczyński, Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic, Chrząszcz, Urban, Wietecha, Tusiński, Kulig, Folwarski.