Wygrana w II kolejce: JKS Czarni 1910 Jasło 3: 2 Nafta Jedlicze

Wygraną 3:2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie II kolejki przeciwko Nafcie Jedlicze. Początek spotkania to spokojna gra obu drużyn. Pierwszą dogodną okazję Czarni stworzyli sobie w 22 minucie – Frączek nie trafia z bliskiej odległości.

Czarni przeważali i stwarzali sobie sytuacje. W 32 minucie Bartosz Szopa wyprowadza Czarnych na prowadzenie wykorzystując bardzo dobre podanie Grzegorza Munii- 1:0. Do przerwy 1:0.

Zaraz po przerwie goście doprowadzają do wyrównania- zagranie ręką w polu karnym zauważa sędzia i dyktuje rzut karny, którego goście zamieniają na gola- 1:1.

Czarni dążyli do zdobycia kolejnego gola a dogodnej sytuacji tuż po stracie gola nie wykorzystał Bartosz Szopa. W 71 minucie Damian Niemczyński ratuje Czarnych od straty gola- sytuacji sam na sam nie wykorzystują goście. W 72 minucie Bartosz Szopa znów wyprowadza Nasz zespół na prowadzenie a na tablicy wyników 2:1. 4 minuty później, po konsultacji z sędzia liniowym, sędzia główny dyktuje rzut karny dla Czarnych a na bramkę zamienia go Damian Kulig- 3:1. Goście odpowiedzieli tylko jednym golem a mecz kończy się zwycięstwem Naszej drużyny 3:2.

JKS Czarni 1910 Jasło- Nafta Jedlicze 3:2 (1:0)
Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Niemczyński- Borowiec, Dziobek, Dziedzic, Żygłowicz (60′ Wiśniowski), Frączek- Wyderka, Stelmach (80′ Pałucki), Kulig, Munia- Szopa.