Wygrywamy na inauguracje ligi z Brzozovią 1:0

W rozegranym  w Brzozowie meczu pierwszej kolejki sezonu 19/20 wygrywamy po bramce Darka Bałuta 1:0.Od początku meczu byliśmy drużyna która prowadzi grę i stwarza sytuacje bramkowe, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki Brzozovi.

Do przerwy remis 0:0. Po przerwie znowu to my kontrolujemy grę i staramy się strzelić bramkę i w końcu w zamieszaniu na 5 metrze przed bramką Brzozovi do bezpańskiej piłki dopada Darek Bałut i umieszcza ja w bramce, pod koniec meczu pozwoliliśmy rywalowi na więcej czego finałem był obroniony na linii bramkowej przez Patryka Szostaka strzał zawodnika Brzozovi.

Po ostatnim gwizdku sędziego radość,podziękowanie kibicom za doping przez 90 minut i 3 punkty jadą do Jasła.

Skład drużyny: Szostak- Borowiec, Nabożny, Dziedzic, Szydło- Sowa( 73 Lechowski), Urban, Szopa, Munia, Gabryel- Bałut (82 Musiał). Na ławce Betlej, Myśliwiec, Sury, Wyderka, Frączek.

Gol:Darek Bałut 50′