Wysoka porażka w meczu XIX kolejki: JKS Czarni 1910 Jasło 1-5 KS Wiązownica

Inauguracja rundy przy Śniadeckich nie będzie mile wspominana przez kibiców i drużynę- Nasz zespół uległ KS Wiązownicy aż 1:5. Do 30 minuty gra toczyła się głównie w środku pola i była bardzo wyrównana.

W 31 minucie goście wyszli na prowadzenie a strzelcem gola Pawlak. Czarni próbowali szybko odrobić straty, lecz dobrze grająca obrona drużyny z Wiązownicy nie pozwalała na stworzenie dogodnej sytuacji. Do przerwy 0-1.

Druga połowa nie zaczęła się najlepiej dla Naszej drużyny. W 48 minucie idealnym wręcz uderzeniem popisał się Sokolenko i goście prowadzili 0:2. Niecałe 10 minut później było już 0:3- błąd obrony wykorzystał Mołdoch. W 77 min. honorowe trafienie dla Czarnych zaliczył Folwarski. Pod koniec spotkania goście zaliczają jeszcze 2 trafienia- w 81 min. Rop i w doliczonym czasie gry Daniel.

JKS Czarni 1910 Jasło- KS Wiązownica 1:5 (0:1)
0:1 Pawlak 31′
0:2 Sokolenko 48′
0:3 Mołdoch 57′
1:3 Folwarski 77′