Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Wysoka wygrana drugoligowca w kolejnym spotkaniu sparingowym

Lekcję gry dostali dzisiaj jasielscy piłkarze od drugoligowca z Rzeszowa. Do przerwy utrzymywał się rezultat 2:0. W drugiej połowie, po dokonaniu przez trenera Roberta Hapa sześciu zmian, Resovia dołożyła kolejne cztery bramki i zasłużenie wygrała całe spotkanie.

Wysoka wygrana drugoligowca w kolejnym spotkaniu sparingowym (fot. Resoviacy.pl)

Swoje okazje mieli też Czarni, ale sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nie wykorzystali: Hubert Wardęga, Norbert Myśliwiec oraz Maciej Kurdziel. Od pierwszej minuty w drużynie rywali wystąpił zawodnik jasielskiego zespołu – Dariusz Brągiel.

Resovia Rzeszów – Czarni Jasło 6:0 (2:0)