r e k l a m a
Judo i karateSport

XI Międzynarodowe Mikołajkowe Zawody Judo (foto)

Po raz jedenasty UKS MOSiR Jasło był organizatorem Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodów Judo. Co roku w zawodach bierze udział blisko dwustu zawodników.

 alt=
XI Międzynarodowe Mikołajkowe Zawody Judo (fot. Arkadiusz Juryś, Jaslonet.pl)

Podobnie było w zawodach odbywających się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle w sobotę. W imprezie odbywającej się cyklicznie udział wzięło ponad dwustu młodych sportowców trenujących judo.

Michał Czarnecki - trener UKS MOSiR Jasło (kliknij aby powiększyć)

Od pewnego czasu zawody nabrały rangę międzynarodowych, dlatego biorą w nich udział także zawodnicy ze Słowacji, Czech, Ukrainy oraz zawodnicy zrzeszeni w Polskich klubach. – Organizowane przez nas zawody są naprawdę dużym przedsięwzięciem, dlatego dzięki bardzo licznej pomocy rodziców zawodników, a także wsparciu sponsorów jesteśmy w stanie zachować ich wysoki poziom – mówi Michał Czarnecki z UKS MOSiR Jasło.

Udział w zawodach jest bardzo dużym wyzwaniem dla młodych judoków, co pozwala im się sprawdzić ma macie ze swoimi rówieśnikami. – Przez branie udziału w zawodach młodzi judocy zawierają także wiele nowych znajomości – dodaje Michał Czarnecki.

Sobotnie zawody zostały podzielone na sześćdziesiąt cztery kategorie wagowe. Na zwycięzców turnieju mikołajkowego czekały nagrody w postaci medali, pucharów i dyplomów.

Zobacz fotorelację z XI Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodów Judo autorstwa Arkadiusza Jurysia.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x