r e k l a m a
Judo i karateSport

Zawodniczki ASW-Judo Jasło najlepsze w Europie

Z przyjemnością informujemy, że zawodniczki klubu ASW JUDO JASŁO po raz kolejny pokazały się wspaniale na zawodach judo. Tym razem podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego wystartowały na najważniejszej imprezie sportowej rozgrywanej w grupie wiekowej młodzików i młodziczek.

Zawodniczki ASW-Judo Jasło najlepsze w Europie

Nasze zawodniczki wzięły udział w Pucharze Europy, który rozegrany zostały w mieście Gyor na Węgrzech. Turniej odbył się w dniach 15-16.06.2013. W zawodach udział wzięło ponad 500 zawodników z 15 państw. Nasz klub i kraj reprezentowały cztery dziewczyny, które udowodniły, że medale Mistrzostw Polski jakie zdobyły to nie był przypadek. Złote medale na tej ważnej imprezie wywalczyły: Katarzyna Kolbusz, która przebrnęła eliminacje jak burza i w walce finałowej pokonała przez piękny rzut reprezentantkę Czech.

Zawodniczki ASW-Judo Jasło najlepsze w Europie

Złoty medal wywalczyła również Joanna Nocula, która po wygranych eliminacjach w finale spotkała się z bardzo utytułowaną zawodniczką z Gruzji pokonując ją przez zastosowanie dźwigni. Do finału dotarła również Paulina Górniak, która niestety uległa reprezentantce gospodarzy i tym samym do Jasła przywiozła srebrny medal.

Nasz klub reprezentowała jeszcze Oliwia Brągiel, która została sklasyfikowana na 7 miejscu. Gratulujemy dziewczynom życiowego sukcesu i cieszymy się że piszą piękną historię jasielskiego judo. O naszych sukcesach można przeczytać na wielu portalach informacyjnych o tematyce judo w tym na oficjalnej stronie Polskiego Związku Judo. Cieszymy się, że nasz klub został zauważony w świecie judo.

Zawodniczki ASW-Judo Jasło najlepsze w Europie

Składamy serdeczne podziękowania osobom, które wspierają naszą działalność na czele z Urzędem Miasta Jasła. Bez pomocy i wsparcia od wielu życzliwych ludzi nie byłyby możliwe takie wspaniałe sukcesy.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kochana
kochana
2023 lat temu

BRAWO PAULINKA !

ppp
ppp
2023 lat temu

Szanowna Rado miasta Jasła i powiatu…teraz widzicie na kogo warto stawiać i dotować.Na takie kluby to pieniądze są zainwestowane w przyszłość i rozwój .Warto o tym pomyśleć!!!!!!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x