Piłka nożnaSport

Znamy kwotę, którą udało się zebrać podczas meczu charytatywnego!

Kwotę 11 517 złotych udało się zebrać podczas sobotniego spotkania charytatywnego na rzecz ratowania klubu JKS Czarni 1910 Jasło ze stu trzyletnią tradycją.

Sandecja Nowy Sącz lepsza od Czarnych w meczu przyjaźni (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Kibice, którzy przybyli na sobotnie spotkanie mogli wspomóc jeden z najstarszych klubów w naszym kraju w kilka sposobów. Jedną z form wsparcia jasielskiego klubu był zakup biletu wstępu na mecz pomiędzy Czarnymi Jasło a Sandecją Nowy Sącz. Podczas sobotniego spotkania udało się ich sprzedać około ośmiuset sztuk. – Zrodził się także pomysł sprzedaży biletów „cegiełek” w kwocie stu złotych. Propozycja zakupu została przesłana do władz jasielskich oraz lokalnych przedsiębiorców. Na naszą prośbę odpowiedziało dwadzieścia siedem osób – mówi Sebastian Osuch, organizator spotkania.

Sandecja Nowy Sącz lepsza od Czarnych w meczu przyjaźni (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Dzięki pomocy ze strony włodarzy Sandecji Nowy Sącz, udało się pozyskać także wiele przedmiotów, które zostały przekazane na licytację w serwisie Allegro. – Zostało w tym celu utworzone oficjalne konto naszego klubu, z którego wystawiamy przedmioty na licytacje – informuje Osuch. Wśród przedmiotów wystawionych na licytację znajduje się między innymi koszulka meczowa Ikera Casillasa z Realu Madryt, koszulka meczowa Legii Warszawa, Polonii Warszawa, Korony Kielce. Wszystkie aukcje dostępne są tutaj.

Czarni zagrają w rundzie rewanżowej

Pewne jest, że drużyna prowadzona przez trenera Roberta Hapa wystartuje w rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej. Drużyna z Jasła zakończyła rundę jesienną na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem dziewiętnastu punktów. – Dostaliśmy od miasta 200 tys. zł na działalność klubu. Pozwoli nam to na spokojny start w rozgrywkach wiosennych – mówi Wiesław Bazan, prezes Czarnych Jasło.

Sponsor potrzebny od zaraz

Po wycofaniu się ze sponsoringu klubu przez firmę „Gamrat”, Czarni Jasło pozostali bez głównego sponsora i grę na obecnym szczeblu umożliwia między innymi dofinansowanie Urzędu Miasta w Jaśle oraz nielicznych, ale wiernych sponsorów.

Znamy kwotę, którą udało się zebrać podczas meczu charytatywnego! (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Kwota zebrana podczas sobotniego spotkania oraz z trwających w Internecie aukcji zostanie przeznaczona na bieżącą działalność klubu, natomiast kwota, którą udało się uzyskać ze sprzedaży dwudziestu siedmiu biletów cegiełek, zostanie przekazana na wsparcie drużyn młodzieżowych. – Wesprzemy w ten sposób uczestnictwo naszych drużyn w zagranicznym turnieju – mówi Sebastian Osuch.

Organizatorzy meczu dziękują wszystkim kibicom oraz wszystkim przedsiębiorstwom, które wsparły klub w organizacji spotkania charytatywnego na rzecz Czarnych 1910 Jasło.

Relacja z sobotniego spotkania charytatywnego pomiędzy Czarnymi Jasło a Sandecją Nowy Sącz dostępna jest tutaj.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KIBBIICC
KIBBIICC
2024 lat temu

no w sumie jak by dodać jeszcze aukcje no to wyjdzie z jakieś 17tys zł fajnie spoko tylko teraz trzeba się rozglądnąć za jakimś sponsorem który by wyłożył 50-100tys brawo i pozdrawiam 🙂 tylko JKS CZARNI 1910 JASŁO !!!!!

jaslo
jaslo
2024 lat temu

a ile z tej kwoty zostało w dwóch jasielskich restauracjach w których były imprezy dla czarnych i sandecji? zostało wogóle coś z tej kwoty?

jaselko'10
jaselko'10
2024 lat temu

ogarnij sie ty niżej

Seba
Seba
2024 lat temu

@jaslo matole po co siejesz zamęt skoro nic nie wiesz

Bankiet dla piłkarzy Czarnych i Sandecji odbył sie w Tivoli. Dużą część pokryła Tivola jako sponsor a resztę pokryli kibice i sponsorzy z wcześniejszych składek na organizację.

Kwota jaka została podana w artykule jest kwotą jaka w całości zasili budżet Czarnych

1910
1910
2024 lat temu

Może Trafunek z Dębowca? Karpaty potrafią sponsorować a Czarnych nie? WSTYD!

DYZMA
DYZMA
2024 lat temu

moze tw DRZEWO Z KOLACZYC cos by wylozyl

jaslo
jaslo
2024 lat temu

Seba a co z drugą imprezą w restauracji Perła

o tym nie wiedzą wielcy Kibice?

LUZAK
LUZAK
2024 lat temu

Kończyć tą szopkę.Klub żyć z jałmużny przyjaciół żyć nie będzie…Skoro władza olewa klub,miejscowe firmy,więc po co te cudactwa.Zamknąć,rozwiązać,sprzedać stadion na kolejną Galerię,albo turystyczne fanaberie pana ACZE..i będzie spokój..Wszystko pada,więc niech klub padnie też.Pozostanie tylko utrzymanie pastwiska zwanego parkiem rekreacyjnym dla bezrobotnych1

XXZJASŁA
XXZJASŁA
2024 lat temu

POZAMYKAĆ WSZYSTKO ZOSTAWIĆ TYLKO ZUS

Seba
Seba
2024 lat temu

@jaslo

Nic o żadnej imprezie w Perle mi niewiadomo. Cały zarząd, piłkarze Sandecji i Czarnych byli w Tivoli a jeżeli ktoś imprezował w Perle to robił to za swoje pieniądze czego nikomu zabronić nie można więc proszę o nie stwaianie żadnych teorii spiskowych. Cała zebrana kasa jest już w klubie.

jks
jks
2024 lat temu

czy trans – wiert już nie sponsoruje czarnych , pamiętam czasy jak jksautobus z tej firmy ,no ale wtedy był inny prezas czarnych

Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x