Sport

Zostań trenerem osiedlowym

Urząd Miasta w Jaśle rozpoczyna nabór osób, które od 1 lipca do 29 sierpnia br., chciałyby pracować jako „Trenerzy Osiedlowi” na osiedlach: Sobniów-Górka Klasztorna, Mickiewicza, Śródmieście, Gamrat, Rafineria, Kopernika, Hankówka, Ulaszowice-Brzyszczki.

Zostań trenerem osiedlowym

Miasto szuka ośmiu osób, które będą realizować zaproponowany przez siebie program zajęć sportowo-rekreacyjnych. Zostaną one zatrudnione na podstawie umowy – zlecenia.

Kandydat powinien być: osobą pełnoletnią, posiadać podstawową wiedzę na temat organizacji zajęć sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, posiadać doświadczenie i osiągnięcia w pracy z dziećmi i młodzieżą, preferowane wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie fizyczne) oraz uprawnienia instruktorskie lub trenerskie w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu, będą dodatkowymi atutami.

Zgłoszenia można składać do 19 maja br. Szczegółowe informacje, w tym wykaz dokumentów, które należy złożyć, znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP)

Telefon kontaktowy: 13 448 63 17

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x