Zwycięstwo 3:0 w meczu sparingowym przeciwko Przełomowi Besko

Zwycięstwem 3:0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie kontrolne, w którym Czarni Jasło mierzyli się z ligowym przeciwnikiem- zespołem Przełomu Besko. Pierwsza połowa to wyrównana gra obydwu zespołów. Najlepszej okazji dla Czarnych nie wykorzystał w 30 minucie zawodnik testowany- po jego strzale piłka wylądowała na poprzeczce bramki gości.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra Naszej drużyny. Już na początku drugiej połowy, w 50 minucie, Nasza drużyna wychodzi na prowadzenie. Idealnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego popisał się Grzegorz Munia i zawodnik testowany kieruje piłkę do bramki gości.

W 71 minucie Czarni podwyższają wynik spotkania a strzelcem bramki jest Świątkowski, który dostał idealne podanie od Garbarza. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Tusiński, który zdobył bramkę po indywidualnej akcji w 85 minucie.
JKS Czarni 1910 Jasło- Przełom Besko 3:0 (0:0)

Skład: Testowany- testowany, testowany, Dziedzic, Tusiński, Munia, Chrząszcz, testowany, testowany, Warchoł, testowany.
Na zmiany wchodzili: Świątkowski, Nabożny, Szopa, Podgórski, Garbarz, Borowiec, Urban.