Zwycięstwo Czarnych w meczu sparingowym

W ubiegłym tygodniu piłkarze Czarnych Jasło rozpoczęli przygotowania do zbliżającego się sezonu, w którym jaślanie wystąpią na IV-ligowych boiskach. Po zwycięstwie z Wisłoką Nowy Żmigrod, przyszedł czas na spotkanie z Glinikiem Gorlice.

Spotkanie rozegrane w środowe popołudnie na stadionie przy Śniadeckich 15 zakończyło się zwycięstwem piłkarzy prowadzonych przez trenera Klisiewicza 2:1. Pierwsi do bramki jaślan trafili goście, wykorzystując rzut wolny w okolicy pola karnego. Po przerwie jaślanie wzięli się do odrabiania strat. Bramkę na remis zdobył Kulig, a formalności przy zwycięstwie dopełnił Pałka, który pokonał w pięknym stylu Harwata.

Czarni: Kmiecik – M. Madejczyk, K. Madejczyk, Kulig, Szydło – Pałka, Chrząszcz, Szopa, Setlak – Warchoł, Świątkowski. W drugiej połowie zagrali: Biernacki, Żarnowski, Dziedzic, Urban, Munia, Nabożny.

Glinik: Harwat – Kijek, Stępkowicz, Drąg, Drożdż – Migacz, Banaszek, Grela, Chorobik – Augustyn, Czechowicz. W drugiej połowie zagrali: Laskoś, Machowski, Rzemiński, Jabłczyk, Gomulak, Kurek, Bodziony.