MiastoWiadomości

18 latek „wpadł” z narkotykami

Policjanci wydziału kryminalnego jasielskiej komendy zatrzymali 18-letniego mężczyznę posiadającego narkotyki. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Podejrzany przyznał się do zarzutu popełnienia przestępstwa. Wkrótce odpowie za nieprzestrzeganie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

18 latek „wpadł” z narkotykami
18 latek „wpadł” z narkotykami

Początkiem tygodnia, policjanci jasielskiego wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zebrali informacje o młodym mężczyźnie podejrzewanym o posiadanie narkotyków. Z ustaleń wynikało, że 18-letni mieszkaniec Jasła środki odurzające ukrywa w miejscu zamieszkania.

Policyjne ustalenia potwierdziły się. W trakcie przeszukania domu podejrzanego, funkcjonariusze znaleźli woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku. Po użyciu testerów potwierdzili, że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj śledczy prowadzący postępowanie postawili 18-latkowi zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego .

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli przedmiotem czynu jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

KPP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1910
1910
2024 lat temu

kto to

ziomek
ziomek
2024 lat temu

PDW

twój stary
twój stary
2024 lat temu

następna młoda osoba będzie miała nasrane w papierach przez to że żyjemy w tak zrąbanym kraju!!! GRATULUJE POLICJI ZE NISZCZYCIE DOPIERO ZACZĘTE PRZEZ MŁODEGO CHŁOPAKA DOROSŁE ŻYCIE BRAWO!!! „…zebrali informacje o młodym mężczyźnie podejrzewanym o posiadanie narkotyków. Z ustaleń wynikało…” jestem ciekaw jak do tego doszli!!!

Fluzio
Fluzio
2024 lat temu

moc energia amfetamina 😀 chłopoki tu sie nie opyla dilować na Kraków trza jechać

Anonim
Anonim
2024 lat temu

Czyżbym wyczuwal dumę wsrod policjantow, ze zlikwidowali niebezpiecznego przestepce ? Polskie zacofanie prawo niszczące młodym ludziom życia.

jpjp
jpjp
2024 lat temu

JP!!! Juz nie macie co robić tylko zatrzymywac młodych chłopaków którzy chcą użyć życia. Mało pedofili zabójców i złodziei zajmijcie sie nimi bo to oni sprawiaja zagrożenie… Trzymaj sie zryciuchu :*

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x