r e k l a m a
MiastoWiadomości

20-latek prowadził samochód pod wpływem narkotyków

Policjanci z Posterunku Policji w Kołaczycach zatrzymali 20-latka, który kierował osobowym volkswagenem pod wpływem narkotyków. Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. W jego samochodzie funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę. Ustalili również sprzedawcę środków odurzających.

20-latek prowadził samochód pod wpływem narkotyków

Policjanci z kołaczyckiego posterunku zatrzymali w Bieździadce do kontroli drogowej volkswagena golfa. Samochodem podróżowali dwaj młodzi mężczyźni. W czasie kontroli podejrzenia patrolu wzbudziło ich nerwowe zachowanie. Wkrótce okazało się, co było tego powodem. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego i szklaną lufkę. Po użyciu testera policjanci potwierdzili, że jest to marihuana. W jednym ze schowków ujawnili również woreczek z śladową ilością białego proszku. Mężczyźni trafili do aresztu, a pojazd na policyjny parking.

Zatrzymanymi okazali się dwaj mieszkańcy gminy Kołaczyce w wieku 19 i 20 lat. W obliczu zebranych dowodów kierujący samochodem 20-latek przyznał się, że znaleziony środek odurzający należy do niego. Młody człowiek potwierdził również, że kierował samochodem po wcześniejszym zażyciu marihuany i amfetaminy, którymi „poczęstował” także pasażera.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili osobę, która sprzedała podejrzanemu narkotyki. Okazało się, że jest nią 18-letni mieszkaniec tej samej gminy. Nastolatek przyznał się, że uprawiał konopie, a część otrzymanej z nich marihuany odpłatnie udzielił 20-latkowi. Przyznał się również do sprzedaży amfetaminy. Usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi oraz udzielania innej osobie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Kierującemu volkswagenem 20-latkowi policjanci przedstawili zarzut posiadania i udzielania innej osobie marihuany. Wkrótce odpowie on również za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków.

KPP w Jaśle

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
obserwatorona,uwielbia,ją Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ona,uwielbia,ją
Gość
ona,uwielbia,ją

ciekawe którzy to ??

obserwator
Gość
obserwator

nono,czyzby to szary vw golf IV ??? na tablicach probnych
R3 ???

Close
X