MiastoWiadomości

24 Finał WOŚP w Jaśle. Zobacz plan imprezy

Już w najbliższą niedzielę, to jest 10 stycznia 2016 r. odbędzie się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku czeka nas w Jaśle sporo atrakcji.

24 Finał WOŚP w Jaśle (fot. archiwum)
24 Finał WOŚP w Jaśle (fot. archiwum)

Około godziny 13:45 po raz pierwszy zawita do Jasła na dworzec PKP specjalny Pociąg Papieski, który w tym dniu kursuje na trasie Kraków Główny – Jasło – Biecz – Gorlice – Kraków. Aby z nami pojechać wystarczy przyjść na nasz pociąg na dowolnej stacji zatrzymania, wsiąść wrzucić datek do puszki WOŚP w pociągu i cieszyć się podróżą i widokami Małopolski i Podkarpacia. Ustalone zostały minimalne kwoty, za konkretne relacje, zbliżone do podstawowej taryfy REGIO Przewozów Regionalnych (Patronat Honorowy: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego).

WOŚP 2016 - rozkład jazdy PKP - kliknij aby powiększyć
WOŚP 2016 - rozkład jazdy PKP - kliknij aby powiększyć

O godzinie 15:30 na Jasielskim rynku Rozpoczną się pokazy, koncerty, licytacje. Do wylicytowania będą pamiątkowe monety wybite z okazji 650- lecia miasta Jasła – przekazane przez UM w Jaśle, również karnet na siłownię LadyGym, 3 bony o wartości 200 zł do zrealizowania w Restauracji Afrodyta, przekazane przez właściciela oraz przedmioty przyznane nam przez Fundację WOŚP – zegar ścienny, koszulki. Tradycyjnie o godzinie 20:00 wystartuje Światełko do nieba, a zaraz po nim wystąpi gwiazda wieczoru zespół Golden Life.

WOŚP 2016 - plakat - kliknij aby powiększyć
WOŚP 2016 - plakat - kliknij aby powiększyć

Sponsorem generalnym wydarzenia jest: Grupa LOTOS.

Sztab WOŚP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x