MiastoWiadomości

30-letni Jaślanin zatrzymany w Przemyślu. Znaleziono przy nim 256 porcji amfetaminy

Przemyscy policjanci zatrzymali 30-latka, który posiadał przy sobie ponad 250 porcji amfetaminy. Mężczyzna oprócz zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej interweniującego funkcjonariusza.

30-letni Jaślanin zatrzymany w Przemyślu. Znaleziono przy nim 256 porcji amfetaminy

Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy na ulicy Lwowskiej w Przemyślu. Wracający z interwencji policjanci zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze chcąc sprawdzić przyczynę takiego zachowania ruszyli za nim pościg. Po chwili zatrzymali mężczyznę. Podczas legitymowania okazało się, że 30-letni mieszkaniec Jasła posiadał przy sobie znaczną ilość białego proszku.

30-letni Jaślanin zatrzymany w Przemyślu. Znaleziono przy nim 256 porcji amfetaminy

Funkcjonariusze podejrzewali, że mogą to być zabronione środki psychoaktywne. Substancję zbadano więc przy użyciu narkotestu, który wykazał, że jest to amfetamina. Narkotyku było ponad 25 gramów, z czego można wydzielić 256 porcji. Czarnorynkowa wartość to ponad 2500 złotych.

Podczas zatrzymywania mężczyzna zachowywał się wyjątkowo agresywnie wobec policjantów. W pewnym momencie uderzył głową w czoło funkcjonariusza, raniąc go. Policjant został przewieziony do szpitala i opatrzony przez chirurga.

Mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy prokuratorski zarzut i złoży wyjaśnienia. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5, zaś naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza – do 3 lat.

KMP Przemyśl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
asas
asas
2024 lat temu

po takim je(….) musieli mu glowe przeszczepic skoro chirurg go opatrywal

zzz
zzz
2024 lat temu

Nie kaleczcie języka – jaślanin piszemy małą literą!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x