MiastoWiadomości

38-latek w samochodzie ukrył marihuanę. „Wpadł” podczas kontroli drogowej

Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali mężczyznę posiadającego narkotyki. Podejrzany wpadł w czasie kontroli drogowej. W jego samochodzie funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę. 38-letni mieszkaniec Rybnika odpowie za nieprzestrzeganie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

38-latek w samochodzie ukrył marihuanę (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Wczoraj wieczorem uwagę policjantów czuwających nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach Jasła zwrócił jadący ul. Bieszczadzką ford fiesta. Widząc, że kierowca przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle, funkcjonariusze użyli sygnału błyskowego i dźwiękowego radiowozu.

W trakcie kontroli drogowej policjanci ustalili, że kierowcą samochodu jest 38-letni mieszkaniec Rybnika. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że był on wcześniej notowany za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W związku z powyższym, funkcjonariusze postanowili dokładnie skontrolować jego pojazd. Spowodowało to nerwowe zachowanie się kierowcy. Wkrótce okazało się, co było tego powodem. W samochodzie policjanci znaleźli dwie szklane lufki i woreczki z zawartością suszu roślinnego. Po użyciu testera potwierdzili, że jest to marihuana.

Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pobrano od niego krew do badań na zawartość środków odurzających w organizmie. Wkrótce odpowie za nieprzestrzeganie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x