Wiadomości

Biblioteka publiczna w Kołaczycach zmodernizowana

Projekt „Remont Gminnej Biblioteki Publicznej w Kołaczycach” dobiegł końca i był realizowany w ramach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Infrastruktura bibliotek”oraz środków pozyskanych z Urzędu Miejskiego. Prace trwały od października do grudnia 2010 r.

Gmina Biblioteka Publiczna w Kołaczycach
Celem programu „Infrastruktura bibliotek” bylo podniesienie standardu bibliotek publicznych (w tym standardów estetycznych) poprzez modernizacje lub stworzenie niezbednej infrastruktury zapewniajacej uzytkownikom dogodne warunki korzystania z uslug bibliotek, w tym w szczególnosci infrastruktury koniecznej do uzytkowania
w placówce nowoczesnego sprzętu komputerowego.
Biblioteka została całkowicie odnowiona. Całkowity koszt remontu wyniósł 37.505,00 zł. W ramach projektu przedsięwzięto następujące prace:
W czytelni i wypożyczalni:
-wymiana drzwi zewnętrznych (wejściowych do biblioteki) oraz wymiana okien
-malowanie ścian i sufitów;
-wymiana podłogi na podłogę panelową
Zadanie objęło również wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w sanitariatach.
Dzięki modernizacji zmieniła się estetyka pomieszczeń oraz komfort korzystania ze zbiorów i usług Biblioteki przez naszych czytelników. Dodatkowo biblioteka będzie dostępna dla czytelników w soboty od godz. 9 -­ 13.
Janina Hendzel

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
REAL
REAL
2024 lat temu

ZALEGŁY URLOP MUSIMY WYKORZYSTAĆ DO KWIETNIA NASTĘPNEGO ROKU,JEŚLI NIE TO PRACODAWCA ZOSTAJE UKARANY PRZEZ PI P NIE DOTYCZY TO BURMISTRZÓW ??????

marta
marta
2024 lat temu

to jest bardzo ciekawe…kiedys zachodzilam do biblioteki w kolaczycach a tam w oparach dymu tytoniowego stralam sie jakas ksiazke wyszukac dla siebie, do dzis czuje ten specyficzny zapach papierosow i starych ksiazek, a kobieta pani bibliotekarka siedziala i palila te fajki jak nienormalna!!!! w bibliotece!!!!!!! szok!!!!! co to byly za czasy! wcale nie tak dawno, bo ledwo 17 lat temu :DDDDD

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x