r e k l a m a
Wiadomości

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu

Wczoraj (1.11) około godziny 15:20 służby ratownicze zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na odcinku Drogi Wojewódzkiej nr. 988 w miejscowości Bierówka (gmina Jasło), gdzie samochód osobowy wypadł z drogi do przydrożnego rowu. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przewieziono do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu (fot. Marcin Pałac, Jaslo112)

Z dotychczasowych informacji wynika, że kierujący samochodem marki Mazda jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Jasła z nieznanych przyczyn prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem a następnie zjechał z drogi do przydrożnego rowu po czym uderzył w drzewo.

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu (fot. Marcin Pałac, Jaslo112)

Kierujący samochodem z obrażeniami ciała został przetransportowany przez specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Jak się później okazało nie doznał on poważniejszych obrażeń i po przeprowadzonych badaniach został zwolniony do domu. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu (fot. Marcin Pałac, Jaslo112)

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, która dokonała oględzin miejsca zdarzenia, sporządziła dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyła ślady.

W sile sekcji ratownictwa technicznego strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe oraz uprzątnęli miejsce kolizji. Podczas prowadzonych działań ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Jaslo112

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
dossd Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dossd
Gość
dossd

jak by jechał szybciej to by nie wypadł…

Close
X