Wiadomości

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu

Wczoraj (1.11) około godziny 15:20 służby ratownicze zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na odcinku Drogi Wojewódzkiej nr. 988 w miejscowości Bierówka (gmina Jasło), gdzie samochód osobowy wypadł z drogi do przydrożnego rowu. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przewieziono do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu (fot. Marcin Pałac, Jaslo112)

Z dotychczasowych informacji wynika, że kierujący samochodem marki Mazda jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Jasła z nieznanych przyczyn prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem a następnie zjechał z drogi do przydrożnego rowu po czym uderzył w drzewo.

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu (fot. Marcin Pałac, Jaslo112)

Kierujący samochodem z obrażeniami ciała został przetransportowany przez specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Jak się później okazało nie doznał on poważniejszych obrażeń i po przeprowadzonych badaniach został zwolniony do domu. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Bierówka: Samochód osobowy wypadł z jezdni do przydrożnego rowu (fot. Marcin Pałac, Jaslo112)

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, która dokonała oględzin miejsca zdarzenia, sporządziła dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyła ślady.

W sile sekcji ratownictwa technicznego strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe oraz uprzątnęli miejsce kolizji. Podczas prowadzonych działań ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Jaslo112

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dossd
dossd
2024 lat temu

jak by jechał szybciej to by nie wypadł…

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x