r e k l a m a
MiastoWiadomości

Burmistrz miasta i gminy Kołaczyce nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2012

Gazeta Codzienna Nowiny jest organizatorem plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza 2012”. Wśród kandydatek, jako jedyna z powiatu jasielskiego została nominowana Burmistrz miasta i gminy Kołaczyce Małgorzata Salacha.

Burmistrz miasta i gminy Kołaczyce Małgorzata Salacha (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Plebiscyt będzie odbywał się w kilku kategoriach: działalność gospodarcza, działalność społeczno-polityczna i działalność artystyczna. Dodatkowo czytelniczy Gazety Codziennej Nowiny wybiorą jedna kobietę, która otrzyma dodatkowy tytuł Kobiety Przedsiębiorczej naszego województwa.

Burmistrz Kołaczyc jest także prezesem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Nowa Galicja”, członkiem Zarządu Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych, członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołaczycach, członkiem Podkarpackiego Stowarzyszenia Turystyki i Rekreacji „Aktywni razem”.

Do największych sukcesów zeszłego roku zaliczyć można uzyskanie tytułu Najpopularniejszego Burmistrza Społeczności Podkarpackiej za 2012 r. (przyznanej przez Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych).

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem telefonów komórkowych, aby oddać głos na Małgorzatę Salachę, wystarczy wysłać sms o treści nkobieta.27 pod numer 72466 (koszt SMS-a 2,46 zł z VAT). Głosowanie potrwa do 7 kwietnia do północy.

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ErniKrzyśbiedronka:)suchy38 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Po kiego diabła ...
Gość
Po kiego diabła ...

Po kiego diabła taki konkurs – jeszcze płacić za głosowanie na biurokrata co wydaje nie swoje ?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

pff smsy??? czyli Pani ma największą armię bezmózgów za sobą??

suchy38
Gość
suchy38

Szczególnie za drogi i rowy tylko pochwalić takiej przedsiębiorczości

biedronka:)
Gość
biedronka:)

Ta kobieta to najgorsza jaka moze byc w gminie kolaczyce niezna sie wogole na potrzebach ludzi nigdy na nia nie zaglosuje obiecala duza rzeczy a tylko d….ko grzeje na cieplym kolaczycki stolku tak jest prawda:(

Krzyś
Gość
Krzyś

Źle rozumiecie przedsiębiorczość proszę Państwa

Erni
Gość
Erni

Najgorsza burmistrz? Chyba kpicie, to czego gmina się dorobiła przez jej kadencje, nikt z poprzednich razem burmistrzów nie wywalczył.

Close
X