r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Certyfikat Jakości dla Urzędu Miasta w Jaśle

Urząd Miasta w Jaśle otrzymał na kolejne 3 lata certyfikat jakości na zgodność z normą PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie całej działalności urzędu.

Jasło (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)

W związku z nowym Regulaminem Organizacyjnym, wprowadzonym w marcu 2011 r., Burmistrz Miasta Jasła podjął decyzję o dokonaniu aktualizacji dokumentacji opisującej System Zarządzania Jakością. Został on poddany recertyfikacji, a przeprowadzone badanie naszego systemu, przez auditorów z Biura Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków S.A. z Gdańska, wypadło pozytywnie.

Głównym celem przyświecającym wprowadzeniu Norm ISO w Urzędzie Miasta w Jaśle jest ciągłe doskonalenie pracy Urzędu oraz lepsze, szybsze i efektywniejsze załatwianie spraw mieszkańców miasta – podkreśla Roman Marek, pełnomocnik ds. jakości.

Aby uzyskać prestiżowy i najbardziej ceniony certyfikat jakości w Polsce Miasto Jasło wdrożyło od 2002 r. System Zarządzania Jakością. Efekty wdrożenia tych norm to lepsza komunikacja z mieszkańcami miasta i wysoka jakość usług urzędu potwierdzona badaniami ankietowymi, szybsze załatwianie spraw mieszkańców, poprzez wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów SEOD, ujednolicenie wyglądu wszystkich dokumentów i pism wychodzących z urzędu, wprowadzenie auditów i kontroli wewnętrznych, uregulowanie systemu zatrudniania pracowników i inne.

Oprócz potwierdzenia stosowania norm jakości w Urzędzie Miasta w Jaśle, otrzymany certyfikat odgrywa dużą rolę promocyjną. Urząd Miasta w Jaśle jest drugim w województwie, posiadającym ten certyfikat.

UM w Jaśle

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Bohdan4nubiskomar królCHORE PAŃSTWO !!! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

Czy aby wszystkie uchwały, które ten urząd ” stworzył ” są zgodne z Konstytucją – ponoć wszyscy wobec prawa są równi…???

komar król
Gość
komar król

Przecież te wszystkie certyfikaty to wielka lipa

4nubis
Gość
4nubis

Ten „certyfikat” to sobie w …. buty, (…), wsadźcie. Zamiast SŁOMY. Mniej będzie wystawało.

Bohdan
Gość
Bohdan

Takim certyfikatem to można się podetrzeć…Ważne jest co urząd robi dla Jaślan! A co robi ? Każdy widzi…..

Close
X