InwestycjeWiadomości

„Czwórka” będzie miała nową salę gimnastyczną

Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle powstanie nowa sala gimnastyczna o wymiarach 12m x 24 m, stosowną uchwałę w tej sprawie przyjęła Rada Miejska Jasła.

„Czwórka” będzie miała nową salę gimnastyczną

Szacunkowa wartość inwestycji wynosi 2,4 mln zł, w tym1,8 mln zł z budżetu miasta i 600 tys. zł z dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej.

Planuje się, że prace rozbiórkowe dotychczasowej sali gimnastycznej mogłyby rozpocząć się już w okresie wakacyjnym, a prace budowlane początkiem roku szkolnego. Prace budowlane miałyby potrwać do końca 2015 roku. W tym czasie zajęcia z wychowania fizycznego będą zorganizowane między innymi na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

ja tam nic nowego nie widze..a juz kompletnie nie rozumie tej „lali wolajacej HALLO i trzymajace torbe ze sklepu”. Pewnie projektant uzywal Atari 800XL I Z TAMTEGO OKRESU CZERPAL INSPIRACJE…Szkoda bo przy takich okazjach jest szansa wniezc cos nowego. Niestety projektanci i biurwy nie maja fantazji ani polotu..

...
...
2024 lat temu

a na pozegnanie starej dyskoteka 25 czerwca dla wszystkich absolwentow. wbijac 😀

b
b
2024 lat temu

Po sali przy II LO kolejny koszmarek w Jaśle…

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x