InwestycjeWiadomości

Droga Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski zamknięta. Zobacz postęp prac! (foto)

Informujemy, że w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi przedłużony zostanie termin zamknięcia drogi relacji Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski. Droga ta pozostanie zamknięta do dnia 31 października br. Na czas trwania robót ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami.

Droga Dębowiec - Załęże - Osiek Jasielski nadal zamknięta (fot. Rafał Suski, rafot.pl)

W związku z przedłużającymi się robotami drogowymi spowodowanymi złymi warunkami atmosferycznymi przedłużony zostanie czas zamknięcia drogi powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski na odcinku Dębowiec – Załęże do dnia 31 października br.

Na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 19:00 droga zostanie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami przez miejscowość Wola Dębowiecka.

fot. dzięki uprzejmości portalu zaleze.com

W nagłych przypadkach wykonawca robót (firma Skanska S.A.) umożliwi przejazd służb ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych i firm zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi. Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
anonim
2024 lat temu

Panowie sobie robią od PN-PT, nigdzie się nie śpiesząc tak jak by czekali żeby najlepiej spadł śnieg i żeby w ogóle w tym roku nie zrobić tej drogi w dodatku boją się deszczyku? jeśli tak to po co w ogóle zabierali się za tą drogę teraz na jesień. Rozgrzebali to, teraz droga praktycznie nie przejezdna bo kto chce „tłuc” samochód po tych dziurach, a przez Wolę Dęb. niby można jechać ale tam też droga woła o pomstę do nieba i wychodzi na to że najlepiej jeździć do Jasła naokoło przez Świerchowę. Najlepsze jest to że gdy ostatnio (17.10.15) byłem na… Czytaj więcej »

Rafot.pl
Rafot.pl
2024 lat temu

no.. firma Skańska nie śpieszy się za bardzo z tą drogą. Miejmy nadzieję że zdążą przed zimą 😉

ggg
ggg
2024 lat temu

co wy na firme nazekacie przeciez to starostwo i szanowny zarząd tak ustalł przetarg i temu sie przyglądnijcie

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x