r e k l a m a
Wiadomości

Drugie koło Platformy

Roman Kościow został przewodniczącym powołanego do życia 12 lipca Miejskiego Koła Platformy Obywatelskiej. To drugie koło PO działające w mieście.

Aktualnie koło liczy 27 członków reprezentujących wiele środowisk lokalnych. Jednym z członków naszego koła, gorąco wspierającym inicjatywę jego powstania jest pan Andrzej Czajka. Chcemy postawić na budowę silnych struktur miejskich PO a siłą tą powinni być jej członkowie – mówi przewodniczący Koła Miejskiego Roman Kościow.

Funkcję zastępcy przewodniczącego powierzono: Leszkowi Znamirowskiemu, Romanowi Myśliwcowi oraz Tomaszowi Białemu. Sekretarzem została Marta Adamowska – Ząbek, zaś skarbnikiem – szef młodych demokratów Mateusz Smyka. W skład zarządu weszli również: Elżbieta Maciejczyk, Czesław Drobny, Dariusz Klocek oraz Wojciech Tarczanin.

Stworzenie drugiego koła PO w mieście, zdaniem jego członków, pozwoli na lepsze funkcjonowanie całej struktury

Chcemy pokazać, że zgoda buduje – także w lokalnych społecznościach, samorządzie – naszym drogim mieście Jaśle – mówi Kościow

Jest nawet taka sugestia zarządu wojewódzkiego, aby koła nie liczyły więcej niż pięćdziesiąt osób, gdyż takie koła mniejsze są bardziej mobilne. Natomiast w przypadku większego koła następuje pewna stagnacja – dodaje Kościow.

Przypomnimy, że po wyborach w lutym b.r. przewodniczącym koła nr1 został Andrzej Gajecki i wiceprzewodniczącymi Adam Kmiecik i Leszek Zduński. Wtedy mówiło się, że apetyty na przewodnictwo w strukturach miejskich miał Kościow.

Pytany na konferencji prasowej, czy drugie koło miejskiej Platformy to koło niespełnionych ambicji, stanowczo zaprzecza i dodaje:

Chcemy mocno zaistnieć i przekonywać mieszkańców do naszych wizji rozwoju miasta. Po okresie czteroletniego funkcjonowania zarządu w mieście pod auspicjami PiS-u mamy duże zastrzeżenia do realizowanej polityki rozwoju. W związku z tym będziemy chcieli zaproponować całkiem inne spojrzenie na miasto i wyborcom poddać to do zweryfikowania –przekonuje Kościow.

Platforma podrekśla, że chce się otworzyć na dyskusję, dlatego członkowie Koła Miejskiego Platformy zapraszają mieszkanców Jasła do biura PO przy ul. przy ulicy Czackiego 13, w każdy poniedziałek o 18.00, kiedy odbywają się tam dyżury radnych miejskicj PO.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

41
Dodaj komentarz

avatar
41 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
MIESZKANKOMyDyzioVincentkanapa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MIESZKANKO
Gość
MIESZKANKO

Wreszcie koniec burdelu p.Kmiecika w Platformie w Jaśle myślał,że będzie kiwał wszystkich i skakał z kwiatka na kwiatek BRAWO CHŁOPAKI w końcu będzie czystka w naszej PLATFORMIE trzymać tak dalej będziemy WAS WSPIERAĆ POZDRAWIAM.

mm
Gość
mm

Baniak przestań sie sam promowaać bo widzisz że jestem jedynym który w ogóle zareagował na twoje wpisy.
Idx lepiej pod Pektowin na winko.

Komentator
Gość
Komentator

Koło ratunkowe! Platforma w Jaśle tonie i nie pomogło nawet uczepienie się PiS.

Do demokraty
Gość
Do demokraty

Podzielam Twoje spostrzeżenia. Za dużo kłamstwa i obłudy w tej jasielskiej polityce. Ale co ważniejsze istnieje KWW "NASZE JASŁO", którego liderem Tadeusz Baniak, który stawia właśnie na młodych. "Nasze Jasło" nie interesuje przynależność partyjna, a determinacja w działaniach na rzecz Miasta. Jest tam miejsce dla każdego, bez względu na poglądy. Ważne są umiejętności i chęci, a nie ciągłe kłotnie pomiędzy partiami. Zapraszamy młodych.:yes:

KAUFLAND
Gość
KAUFLAND

Mariuszku za wiele o polityce chyba nie wiesz bo jesteś tylko małym prostaczkiem.

e tam
Gość
e tam

Romku zgadnij – cyt. Panie chwlą Was!! Kto?? Wy mnie a ja Was!!

demokrata
Gość
demokrata

Witam serdecznie wszystkich czytających komentarze, chciałem poinformować państwa ze w artykule są kłamstwa czego nie nawadze, cała ta śmietanka kłamie jak z nut chcąc się wypromować przed wyborami, ciekawy jestem gdzie działa koło Młodych Demokratów. Bo Założycielem Młodych Demokratów był Sławomir Kozłowski (bardzo porządny człowiek) i zarazem Wice przewodniczący, widząc co się dzieje nie pozwolił by kosztem młodzieży ktoś nabijał sobie punkty wyborach. wiec na dzień dzisiejszy Nie ma takiego stowarzyszenia jak Młodzi Demokracji a Jaśle.
Wiec jak ktoś sobie przypisuje ze jest szefem młodych demokratów to czego nie było nic słychać o tych MD do tej pory.
Pozdrawiam
Na-kłamstwie daleko nie zajedziecie

optymista
Gość
optymista

Liczę, że będzie to reprezentacja normalnych Jaślan. Że w ramach układów nie zrobi się jak poprzednie koło bardziej PiSowskie jak sam PiS. Mam nadzieję, że wykażecie iż odzywka pewnej pani, że "Jasło na zawsze PiSowskie" – jest chore cofając nas o pokolenie wstecz. Macie mój kredyt zaufania i obyście go nie zawiedli. Dajcie szansę naszym obecnym władzom miejskim i powiatowym powrotu do domu: poza Jasło.

Skazany na SUKCES
Gość
Skazany na SUKCES

Śmieszne cała śmietanka która wżyciu do niczego nie doszła próbuje zabłysnąć w polityce,
ludzie nie dajce się manipulować wybierajmy wspierajmy młodych ludzi na burmistrzów i radnych bo nigdy nie będzie dobrze w naszym mieście.

Murarz
Gość
Murarz

No to ten co antka nie lubi, wyjaśnił dokladnie dlaczego Maryja, Wiciu3 i Adaś kazali mi zamurować wszystkie wnęki w urzędzie miasta i starostwie ! Podobno stara Cyganka, w ramach programu romskiego przepowiedziała, że z wnęk wyjdą potwory co przegonią PiSiory ! Całe szczęście do roboty się nie przykładałem, :smilewinkgrin: No to teraz wam nawet białe myszki nie pomogą:D

Ave Tadek B.
Gość
Ave Tadek B.

Czy lider tow. Tadek B. przyjmie młodego, dobrze zapowiadającego sie satanistę? -zapewnia, że nie ważne są poglądy- czy geja sado – masochistę z tatuażem, swastyką na czole, który chce dobrze dla miasta i dla Tadka? Umie kandydat wiele, ma chęci – na pewno się przyda. Jeżeli organizacja nie ma żadnych kryteriów to jest dla wszystkich i dla nikogo. Należy się jakoś określić a nie tylko ilość bez jakości.

My
Gość
My

No to fajnie pierwsze R. K. cicho popierał PiS w mieście, potem oficjalnie popireał PiS, a teraz znowu zamieszanie na którym wygrywa jedna pratia na p i nie jest to PO

Dyzio
Gość
Dyzio

No to po Adamie a szkoda bo taki był z niego dobry herbatnik no i te piramidy!!

Vincent
Gość
Vincent

hehe Milord => "ctrl + c" "ctrl + v"
I tak bijemy pianę chłopakom, co po wycięciu z pierwszego kółka założyli sobie kółko drugie żeby móc się wybrać na przewodniczących, sekretarzy, skarbników itp. Gratulujemy splendorów i zaszczytów :p

kanapa
Gość
kanapa

Drugie koło PO to kanapa dla towarzystwa wzajemnej adaoracji. Na tej kanapie schroniły się szczury uciekające z okrętu koalicji PO+PIS w Jaśle w nadziei, że elektorat nie pamięta kto jest współautorem aktualnie panującego w Jaśle dobrobytu i bezrobocia, szczególnie dla młodych ludzi. Gdzie jest odpowiedzialność za współrządzenie. To,że Romki i Leszki mają krótką pamięć nie znaczy, że skleroza dotknęła wyborców. Przypomną sobie przy urnie i nowe koło nie przesłoni dokonań rządzących w mieście i powiecie dygnitarzy z PO.

Żebrak
Gość
Żebrak

Po pożyczkę do Tadeusza ,tyle,że tego z Torunia.A poważniej, to do banku. Banków w Jaśle nie brakuje.Sory… zły adres!Może jakiś inny komitet będzie udzielał wirtualnych pożyczek. "NASZE JASŁO"- NIE!!!:D

prośba
Gość
prośba

a po pozyczke tez moge do p.Tadeusza ?

.
Gość
.

Super trafny pomysł na reklamę T.B. podczytany u konkurencji: "Wszechpartyjny komitet wyborczy NASZE JASŁO, czytaj MOSiR DLA MNIE się ogłasza. Wszechstronny leader – solidarnościowe korzenie, SLD-owskie doświadczenie, podchody do PO zaliczone, lizanie PiS-owi d*** celująco ! Używane skarpety oferujem, tanio, okazja !"
Nic dodać, nic ująć:yes:

Belka w oku
Gość
Belka w oku

Miłościwy Ave Tadek B. Chętnie Cię przyjmiemy. Jedynym kryterium jest normalność, a nie głupota. Zatem określ się Ave Tadek B.Możesz być nawet księdzem,babcią klozetową byle normalnym (ą)- tak przykładowo… Ale już popełniasz błąd, bo dzielisz ludzi na satanistów, gejów, masochistów. A sam kim jesteś? Może pedałem? To nie ma znaczenia. Chcesz pracować na rzecz Miasta, przyjdź do Tadka B. On Cie nie ruszy!

Sas
Gość
Sas

Przed wyborami zawsze to samo bractwo budzi się jak Godzilla.Szumu tyle co po puszczeniu bąka.:lol:

antonio
Gość
antonio

Czy to prawda że Kurowska idzie z własnego komitetu a nie z PiS?

Kwadratowe jajo
Gość
Kwadratowe jajo

A może to jest piąte koło u wozu? A może piata kolumna?

LORD
Gość
LORD

Brawo nareszcie w Jaśle drgnęło,nowe koło,nowe możliwości,ludzie którzy dają serce dla Jasła! Gratulacje! to koło to TRZON jasielskiej formacji Platformy Obywatelskiej.Teraz panowie do roboty i wybory samorządowe spokojnie wygrywamy!!! Młodzi ludzie widzą do czego prowadziłby Polskę Jarosław z pisiorkami! Jestem za głebokimi zmianami w UM, i dlatego będę głosował na ludzi z powyższego koła!!! pozdrawiam serdecznie!- pozytywnie myślących nad naszym kochanym miastem!!!! B)

ciekawy
Gość
ciekawy

NO TO PEWNIE BĘDĄ PODNOSIĆ PODATKI DLA NAJBIEDNIEJSZYCH ? BO TO PO LUBI NAJBARDZIEJ

Młody socjalista
Gość
Młody socjalista

Ale się napieprzają w tej Platformie.Nic z tego nie będzie!!!:lol:

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Gratuluję decyzji jest to na pewno alternatywa dla miasta.Wszelkie kroki zmierzające do uwolnienia nas od jedynej słusznej opcji są warte poparcia!

obserwator
Gość
obserwator

To w Jaśle będzie 2 listy PO?! No bo jedna zapowiedziana przez Pana Posła, Starostę i Pana Gajeckiego a druga zapowiedziana przez Koło Miejskie.
A może jest to koło wiejskie i znowu w jasielskiej PO zaczyna się robienie obory?!

Jaslak
Gość
Jaslak

Andrzej Czajka na burmistrza!!!
, może zacznie być w Jasle normalnie i wszelkie uroczystości będą miały bardziej ciekawy i bliższy ciału scenariusz od obecnego, który zawsze rozpoczyna sie uroczystą mszą św. a następnie kończy złożeniem wieńców pod jakimś pomnikiem lub poświęconym nie wiadomo komu kamieniem ,których w Jasle więcej niż miejsc pracy.
Gostek udowodnił że potrafi walczyć o firmę Gamrat chroniąc ja od Lentexu, to i z pewnoscią i jaslaanie będą zadowwoleni z Jego burmistrzowania.
I co najwazniejsze, przestaniemy być posmiewiskiem dla innych.

pupil
Gość
pupil

nie rozsmieszaj z tym wiejskimm krosnem

Antek dno Żmigród
Gość
Antek dno Żmigród

To koło jest kwadratowe. Za dużo wina Panowie i marzenia się zwiększają. A Ty Antek nawet na kanalizacji się nie znasz więc chowaj głowę w piasek bo Ci się szuwara zrobi w ubikacji. Nigdy więcej w urzędzie miejskim nie róbcie "wnęk" wnęki są nie modne i nie praktyczne w użyciu.

gutek
Gość
gutek

Już niedługo boski "A" wróci do pszczółek koledzy partyjni zawsze pomogą.

Nikki
Gość
Nikki

Wybory,wybory, znowu obiecanki, i nic z tego nie wyjdzie. A panowie zapomnieli, że rządzili razem z PiS i stołki mieli (niektórzy jeszcze mają) tylko dzięki PiS? A który z Was panowie glosował PRZECIWKO decyzji o odstąpieniu od budowy w Jaśle Zakładu Utylizacji Odpadów na który już były przyznane pieniądze? Żaden – wszyscy radni z Po i PiS byli za. Jesteście siebie warci, i tyle na ten temat. Nie będę głosował na żadną partyjną listę, bo to jest nieporozumienie. Tylko bezpartyjna lista jest gwarancją, że nic nie będzie rozgrywane ponad głowami mieszkańców.

koła
Gość
koła

Powstać powinny 4 lub więcej kół aby każdy ambitny członek PO w Jaśle miał swoje koło. To dopiero będzie platforma wielokołowa. Tylko nadać jej przyspieszenie w stronę Bałtyku i do przodu. Po drodze zabrać w jedną stronę wszelkich nieudaczników już lokujących sie na pierwszych miejscach list. Niech tzw. jedynki wybiorą członkowie np. w tajnych prawyborach, a nie mianują się sami.

Mariusz
Gość
Mariusz

Dla Jasła Ci ludzie to jedyna alternatywa.Pozdrawiam;)

obserwator5
Gość
obserwator5

Odsuneli ich od władzy, to sobie założyli koło, troche to śmieszne co pan mówisz panie kosciow. ale nigdy za wiele pan nie mial do powiedzenia….

irek
Gość
irek

Zostało czyste Jaslo.Wreszcie wiocha poszła do powiatu.Brawo.

Jaslak
Gość
Jaslak

wszystko jest proste,
koło nr. 1 to pomioty podjasielskie np. żmigrodzkie, a koło nr. 2 to typ słowiański, czysty jaslanin. Więc proste, głosujemy tylko na koło nr. 2 i nie bedziemy mieli wiecej problemów z wieśniackimi rządami!!!!

goń PO-lszewików !
Gość
goń PO-lszewików !

Wszystko będzie z Platformy, nawet pewnie wino marki platforma, na banknotach bedzie logo PO, a Wy Polaczki ich wybierzcie jeszcze tu na miejscu, pod nosem, tak żeby od samej Warszawki po galicję jedna rozciągała się "woń" a dokładniej rzecz biorąc smród.

wyborca
Gość
wyborca

W kontekście slów Jaslo jest bylo i bedzie pisow… to bardzo dobra decyzja, chcemy różnych pogladów, tak trzymać!

RRA
Gość
RRA

Cudowne Państwo i pomysły platformy realizowane są do czasu kampani po ewentualnym przecjęciu władzy następuje zmiana. Pszczoły głowy podnieść !… Czy pszczoły mnie słyszą….?

antek
Gość
antek

Wreszcie coś się zaczyna dziać w tym Jasle.Taka PLATFORMA w mieście jest potrzebna nie wystarczy tylko sadzić kwiatki i budowac niepowazne ronda a gdzie sa miejsca pracy dla młodych wykształconych ludzi.Za PiS-u były tylko przepychanki i zwolnienia zmarnowane cztery lata, proszę zobaczyć jak rozwinęlo się Krosno.Ci ludzie myślą całkiem inaczej jak widać zalezy im na swoim mieście oni są tu potrzebni i postawią to miasto na nogi Brawo Brawo życzę dużo sukcesow.

Close
X