Wygrana 1:0 z Ostoją Kołaczyce w meczu XII kolejki

JKS Czarni 1910 Jasło wygrali 1:0 z Ostoją Kołaczyce w meczu XII kolejki. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Naszej drużyny, lecz nie przełożyło się to na gole w pierwszej połowie. Czarni stwarzali sobie sytuacje strzeleckie, lecz brakowało celności i dokładności.

Czarni 1910 Jaslo vs Ostoja Kolaczyce (Fot. Marek Dybas)

Druga połowa to dalsze ataki Czarnych. W 73 minucie Czarni wyszli na prowadzenie a strzelcem gola Rodak. Goście stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, lecz Niemczyński nie dał się pokonać przez 90 minut i to Nasza drużyna dopisuje 3 punkty do swojego konta.

JKS Czarni 1910 Jasło- Ostoja Kołaczyce 1:0 (0:0)
72′ Rodak 1:0

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Niemczyński- Borowiec, Dziobek, Munia (90’+ Machowski), Żygłowicz, Musiał- Urban, Rodak (83′ Wiśniowski), Foryś (53′ Wójtowicz), Kurdziel (89′ Frączek)- Kulig.