MiastoWiadomości

Groźny wypadek w Zarzeczu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Zarzeczu. Wczoraj po południu kierująca rowerem mieszkanka gminy Dębowiec, przewożąc w foteliku 4-letnią córkę, zderzyła się z samochodem osobowym. Kobieta z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala, jej 4-letnia córka została przetransportowana śmigłowcem do Wojewódzkiego Szpitala w Rzeszowie.

Groźny wypadek w Zarzeczu
Groźny wypadek w Zarzeczu

Wczoraj przed godziną 16, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Zarzeczu. Ze zgłoszenia wynikało, że rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 34-letnia mieszkanka gminy Dębowiec, jechała rowerem drogą powiatową relacji Łajsce – Zarzecze. W zamontowanym foteliku przewoziła swoją 4-letnią córkę. Zjeżdżając ze wzniesienia nie zdołała wyhamować przed skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 992, w wyniku czego uderzyła w bok jadacego w kierunku Świerchowej osobowego renault.

Na skutek zdarzenia rowerzystka została przewieziona do jasielskiego szpitala, natomiast jej 4-letnia córka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu wypadku sporządzili dokumentację fotograficzną, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz ustalili świadków. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x