r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Handlował podrobionymi perfumami

Perfumy i wody toaletowe z podrobionymi oznaczeniami znanych producentów zabezpieczyli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyznę, który oferował podrobiony towar mieszkańcom Jasła. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

Handlował podrobionymi perfumami (fot. archiwum)

Od pewnego czasu do policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą napływały informacje o handlu perfumami oznaczonymi podrobionymi znakami towarowymi renomowanych firm. Funkcjonariusze w toku prowadzonych czynności ustalili, że nielegalnym procederem prawdopodobnie zajmuję się 24-letni mieszkaniec Jasła, który był już wcześniej notowany w związku z popełnianiem przestępstw.

Policjanci wkroczyli do mieszkania, w którym przebywał podejrzany. Typowanie okazało się trafne. W trakcie przeszukania domu ujawnili i zabezpieczyli kilkadziesiąt flakonów podrobionych perfum i wód toaletowych znanych marek. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W toku prowadzonego postępowania śledczy potwierdzili, że 24-latek perfumy sprzedawał na terenie Jasła. W obliczu zgromadzonych dowodów przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa.

Zatrzymany mężczyzna odpowie za naruszenie przepisów ustawy prawo własności przemysłowej, które zabraniają wprowadzania do obrotu wyrobów z podrobionym znakiem towarowym. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
sapkow Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sapkow
Gość
sapkow

Zamierzam podać do sądu administratora strony jasło4you za bezprawne i bezpodstawne utrudnienie mi korzystania z wyżej wymienionej strony

Close
X