r e k l a m a
MiastoWiadomości

Janusz Szewczyk Nowym dyrektorem JDK

Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła powołał Janusza Szewczyka na stanowisko dyrektora Jasielskiego Domu Kultury. Nowy dyrektor swoje obowiązki zacznie pełnić od 23 lipca br. Powołanie nastąpiło w drodze konkursowej.

Janusz Szewczyk Nowym dyrektorem JDK

Janusz Szewczyk jest magistrem pedagogiki kultury, ukończył również studnia podyplomowe z zakresu Teatru i Filmu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest zawodowym saksofonistą i klarnecistą. Przez wiele lat pracował w Zjednoczonym Przedsiębiorstwie Rozrywkowym w Warszawie jako muzyk eksportowy. Jest lektorem współpracującym z największymi bankami głosów w Polsce.

Do powołania na dyrektora JDK pracował w Młodzieżowym Dom Kultury w Jaśle jako nauczyciel – koordynator edukacji kulturalnej młodzieży.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krystian
krystian
2024 lat temu

brawo p burmistrzu.nareszczie ktoś bezpartyjny .nie należy do pisu bisu i innego ugrupowania.janusz muzyk całym sercem oddany pracy młodziezy ,dzieciom i krzewieniu kultury.zna język angielski ,nie musi przy nim stać tłumacz i tłumaczyć każde słowo.to typ człowieka któremu sodówa nie uderzy do głowy .i jest uczciwy ,nie ruszy cudzych pieniędzy a więc pieniędzy powierzonych na JDK.to dobry wybór

iga
iga
2024 lat temu

Dobry muzyk ,ale dyrektor ?????

fan
fan
2024 lat temu

Brawo!!!! Bardzo się cieszę że coś sie zmieni na lepsze w JDK. Gratuluję i trzymam kciuki za nowego Dyrektora. Mam nadzieję że rozrusza Pan rodzimych artystów i dom kultury przestanie tylko „kupować” imprezy za ogromne pieniadze jak bywało dotychczas. Przecież najprościej było zadzwonić, zamówić, zapłacić i siedzieć w „samozachwycie”. Przyjazna placówka to to co na pewno każdy doceni. No moze nie każdy :-))))

m
m
2024 lat temu

Może ktoś mi powie jakie wykształcenie muzyczne posiada p. Szewczyk,ze jest zawodowym saksofonistą i klarnecistą

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Do fana,w porządku,ale nie ma żadnego potwierdzenia,że trzymanie kciuków komuś pomogło

masz
masz
2024 lat temu

Ma 10 lat nauki w klasie klarnetu. Grał zawodowo w Big Bandach na statkach pasażerskich (angielski, amerykański) – Karaiby, rejsy światowe. „…jest kilka rodzajow jobow na statkach – najwyzsza polka to Big Band. 1. Big Band (coraz mniej takich, ze wzgledow finansowych). tutaj trzeba konkretnie czytac a vista. codziennie inny show do zagrania. trzeba znac troche historii jazzu, by wiedziec jak zagrac konkretny kwit. np. dostajesz nuty bigbandowe i widzisz, ze „pochodzą” z orkiestry Counta Besiego i musisz to zagrac w takim stylu. oprocz tego trzeba umiec grac musicalowe rzeczy i byc bardzo czułym na kazde kiwnięcie palcem czy to… Czytaj więcej »

m
m
2024 lat temu

Do masz,reklama nie jest ci obca,skromności by ci się przydalo odobinkę panie SZ.

bhp
bhp
2024 lat temu

Jak każdy z poprzednich Dyrektorów JDK/naliczyłem się ich 10-ciu/obejmował stanowiosko w drodze konkursowej.Coż z tego,że może wielu z nominowanych miało ciekawą wizję kulturalno-oświatową dla tego regionu. ale jeśli nominujący ich nie mieli i n iemają zielonego pojęcia czego wymagać ,a próbują ręcznie nimi sterować .Wkrótce w Jaśle zmieni się władza i znowu będzie nowy nominat .

LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2024 lat temu

Złośliwych komentarzy,co jest już tradycją,nie brakuje.Jeszcze gość nie objął funkcji,a opluwanie rozpoczęto.Kochane Jasło,widać w całej swej krasie.Tu wszystko i wszyscy są dla zasady gnojeni.To przejaw specyficznej kultury tego wygonu…Dlatego tak tu się chce żyć,budować przyszłość dla siebie i następnych pokoleń…Ale to na marginesie! Pan Janusz,co by nie rzec, ma doświadczenie w obyciu z kulturą.Był muzykiem,był też pracownikiem placówek kulturalnych. To daje gwarancje,że nie jest dyletantem w sprawie…Nie obawiał bym się też,czy potrafi kierować JDK-iem,a raczej czy mu pozwolą kierować. Oby tylko zarządzał firmą nie jak burmistrz,czyli nie administrował w oczekiwaniu na wypłatę.Realizował to co powiedział w wywiadzie,a gdy mu wzbraniać… Czytaj więcej »

MADDI1
MADDI1
2024 lat temu

ODPOWIEDNI CZLOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU !!!!!

jaga
jaga
2024 lat temu

I to mi się podoba! Brawo Panie Januszu!

Zobacz także
Close
Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x