MiastoWiadomości

Janusz Szewczyk Nowym dyrektorem JDK

Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła powołał Janusza Szewczyka na stanowisko dyrektora Jasielskiego Domu Kultury. Nowy dyrektor swoje obowiązki zacznie pełnić od 23 lipca br. Powołanie nastąpiło w drodze konkursowej.

Janusz Szewczyk Nowym dyrektorem JDK

Janusz Szewczyk jest magistrem pedagogiki kultury, ukończył również studnia podyplomowe z zakresu Teatru i Filmu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest zawodowym saksofonistą i klarnecistą. Przez wiele lat pracował w Zjednoczonym Przedsiębiorstwie Rozrywkowym w Warszawie jako muzyk eksportowy. Jest lektorem współpracującym z największymi bankami głosów w Polsce.

Do powołania na dyrektora JDK pracował w Młodzieżowym Dom Kultury w Jaśle jako nauczyciel – koordynator edukacji kulturalnej młodzieży.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jagaMADDI1LIZODROPULOSbhpm Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
krystian
Gość
krystian

brawo p burmistrzu.nareszczie ktoś bezpartyjny .nie należy do pisu bisu i innego ugrupowania.janusz muzyk całym sercem oddany pracy młodziezy ,dzieciom i krzewieniu kultury.zna język angielski ,nie musi przy nim stać tłumacz i tłumaczyć każde słowo.to typ człowieka któremu sodówa nie uderzy do głowy .i jest uczciwy ,nie ruszy cudzych pieniędzy a więc pieniędzy powierzonych na JDK.to dobry wybór

MADDI1
Gość
MADDI1

ODPOWIEDNI CZLOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU !!!!!

LIZODROPULOS
Gość
LIZODROPULOS

Złośliwych komentarzy,co jest już tradycją,nie brakuje.Jeszcze gość nie objął funkcji,a opluwanie rozpoczęto.Kochane Jasło,widać w całej swej krasie.Tu wszystko i wszyscy są dla zasady gnojeni.To przejaw specyficznej kultury tego wygonu…Dlatego tak tu się chce żyć,budować przyszłość dla siebie i następnych pokoleń…Ale to na marginesie! Pan Janusz,co by nie rzec, ma doświadczenie w obyciu z kulturą.Był muzykiem,był też pracownikiem placówek kulturalnych. To daje gwarancje,że nie jest dyletantem w sprawie…Nie obawiał bym się też,czy potrafi kierować JDK-iem,a raczej czy mu pozwolą kierować. Oby tylko zarządzał firmą nie jak burmistrz,czyli nie administrował w oczekiwaniu na wypłatę.Realizował to co powiedział w wywiadzie,a gdy mu wzbraniać… Czytaj więcej »

bhp
Gość
bhp

Jak każdy z poprzednich Dyrektorów JDK/naliczyłem się ich 10-ciu/obejmował stanowiosko w drodze konkursowej.Coż z tego,że może wielu z nominowanych miało ciekawą wizję kulturalno-oświatową dla tego regionu. ale jeśli nominujący ich nie mieli i n iemają zielonego pojęcia czego wymagać ,a próbują ręcznie nimi sterować .Wkrótce w Jaśle zmieni się władza i znowu będzie nowy nominat .

m
Gość
m

Do masz,reklama nie jest ci obca,skromności by ci się przydalo odobinkę panie SZ.

masz
Gość
masz

Ma 10 lat nauki w klasie klarnetu. Grał zawodowo w Big Bandach na statkach pasażerskich (angielski, amerykański) – Karaiby, rejsy światowe. „…jest kilka rodzajow jobow na statkach – najwyzsza polka to Big Band. 1. Big Band (coraz mniej takich, ze wzgledow finansowych). tutaj trzeba konkretnie czytac a vista. codziennie inny show do zagrania. trzeba znac troche historii jazzu, by wiedziec jak zagrac konkretny kwit. np. dostajesz nuty bigbandowe i widzisz, ze „pochodzą” z orkiestry Counta Besiego i musisz to zagrac w takim stylu. oprocz tego trzeba umiec grac musicalowe rzeczy i byc bardzo czułym na kazde kiwnięcie palcem czy to… Czytaj więcej »

jasiu
Gość
jasiu

Do fana,w porządku,ale nie ma żadnego potwierdzenia,że trzymanie kciuków komuś pomogło

m
Gość
m

Może ktoś mi powie jakie wykształcenie muzyczne posiada p. Szewczyk,ze jest zawodowym saksofonistą i klarnecistą

fan
Gość
fan

Brawo!!!! Bardzo się cieszę że coś sie zmieni na lepsze w JDK. Gratuluję i trzymam kciuki za nowego Dyrektora. Mam nadzieję że rozrusza Pan rodzimych artystów i dom kultury przestanie tylko „kupować” imprezy za ogromne pieniadze jak bywało dotychczas. Przecież najprościej było zadzwonić, zamówić, zapłacić i siedzieć w „samozachwycie”. Przyjazna placówka to to co na pewno każdy doceni. No moze nie każdy :-))))

iga
Gość
iga

Dobry muzyk ,ale dyrektor ?????

jaga
Gość
jaga

I to mi się podoba! Brawo Panie Januszu!

Close
X