MiastoWiadomości

Jasielscy policjanci pomogli mężczyźnie. Rannego przewieźli na sygnale do szpitala!

Policjanci z Jasła pomogli 30-latkowi, który dotkliwie poparzył sobie ręce i nogi rozpalając ognisko. Mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy lekarzy. Nie czekając na karetkę, policjanci przewieźli go do szpitala radiowozem.

Jasielscy policjanci pomogli mężczyźnie. Rannego przewieźli na sygnale do szpitala!
Jasielscy policjanci pomogli mężczyźnie. Rannego przewieźli na sygnale do szpitala!

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po południu. Policjanci z wydziału ruchu drogowego jasielskiej komendy, patrolowali drogę powiatową relacji Jasło – Błażkowa. Po godz. 17, będąc we Wróblowej zauważyli nadjeżdżający z przeciwnego kierunku samochód osobowy, którego kierująca widząc oznakowany radiowóz policyjny, zaczęła „migać” światłami, używała także klaksonu i gestykulowała rękami, dając do zrozumienia policjantom, że potrzebuje pomocy.

Funkcjonariusze zatrzymali się, by sprawdzić co się stało. Z osobowego opla wysiadła roztrzęsiona młoda kobieta oraz mężczyzna, którzy prosili o udzielenie pomocy. Policjanci zauważyli, że mężczyzna jest ranny. Początkowo sądzili, że mógł uczestniczyć w wypadku drogowym. Jednak okazało się, że 30-letni mieszkaniec gminy Brzyska dotkliwie poparzył sobie ręce i nogi podczas podpalania gałęzi w swoim ogrodzie

Kierująca oplem była bardzo zdenerwowana. Powiedziała policjantom, że w takim stanie nie zdoła dojechać bezpiecznie do oddalonego o kilka kilometrów szpitala. Policjanci widząc, że mężczyzna potrzebuje natychnmiastowej pomocy, zdecydowali, że przewiozą go do szpitala. O sytuacji powiadomili dyżurnego i „na sygnałach” zawieźli 30-latka do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x