MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Jasielska strefa usług publicznych

Na XXVIII nadzwyczajnej sesji radni Rady Miejskiej Jasła jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na wspólną realizację przez Miasto Jasło, Powiat Jasielski oraz gminy powiatu jasielskiego zadania „Jasielska strefa usług publicznych”.

Jasielska strefa usług publicznych

Zakres zadania dotyczy przeprowadzenia badań i analiz w zakresie jakości, dostępności i efektywności prowadzonych usług publicznych (dot. edukacji, komunikacji, usług komunalnych, zdrowotnych i kulturalnych) w Jaśle oraz wszystkich gminach powiatu jasielskiego, a także opracowania zintegrowanej strategii świadczenia usług publicznych. Przygotowane analizy i strategie będą stanowiły podstawę do ubiegania się o środki finansowe w przyszłej perspektywie finansowej na okres 2014-2020.

W przypadku uzyskania dofinansowania czas realizacji projektu to lata 2012-2014. Szacunkowa wartość zadania wynosi 1,5 mln. zł, w tym 90 proc. stanowić będzie kwota dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, 10 proc. to wkład własny Miasta.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bhp
bhp
2022 lat temu

Wydawać się może,że miasto Jasło bardzo chętnie korzysta z przeznaczonego dla tego miasta Europejskiego Fundudzu Degradacji Regionalnej.Jeśli nie tylko nic się nie robi w kierunku prawnego unormowania „straszaków budowlanych: /pohulanka,żłobek kolejowy,róg Kościuszki-Dworcowa i wiele innych/,to jeszcze się ich dodatkowo tworzy.Po jakiego diabła na koszt miasta zburzono baraki mieszkalne przy ul.Lenartowicza-1-go Maja?Pozostał tylko duży plac zarośnięty chwastami z niezabezpieczonymi kikutami Rozdzielni niskiego napięcia.

ixi
ixi
2022 lat temu

obnizcie podatki i koszty pracy – to bedzie na podkarpaciu eldorado..

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x