r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Jedenastu pseudokibiców zatrzymanych

Kolejni pseudokibice usłyszeli zarzuty za udział w zamieszkach podczas ubiegłotygodniowego meczu Czarnych Jasło z Karpatami Krosno. Analiza zgromadzonego materiału umożliwiła policjantom zidentyfikowanie następnych pięciu chuliganów, którzy wdarli się na murawę stadionu. Zatrzymani szalikowcy przyznali się do przestępstwa i poddali dobrowolnie karze. Prowadzący sprawę nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Jedenastu pseudokibiców zatrzymanych

Policjanci systematycznie identyfikują i rozliczają pseudokibiców, którzy w minioną środę złamali prawo i wtargnęli na płytę stadionu Czarnych Jasło. By przerwać bijatykę pomiędzy szalikowcami, Policja wkroczyła na stadion i przywróciła porządek publiczny. Do incydentu doszło podczas przerwy w meczu z krośnieńskimi Karpatami. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

Jedenastu pseudokibiców zatrzymanych

Już następnego dnia, policjanci powołani do wyjaśnienia udziału poszczególnych osób w tych zamieszkach zidentyfikowali pierwszych stadionowych chuliganów. Zostali oni zatrzymani i trafili do jasielskiej komendy. Informację o tych zatrzymaniach znajdziesz tutaj. Wraz z upływem czasu funkcjonariusze na podstawie m.in. analiz zapisu kamer video ustalali nazwiska kolejnych mężczyzn, którzy uczestniczyli w burdzie na stadionie. Efektem tej pracy jest zatrzymanie następnych pięciu pseudokibiców w wieku od 21 do 25 lat.

Jedenastu pseudokibiców zatrzymanych

W sumie policjanci zatrzymali już 11 osób, które brały udział w zamieszkach podczas meczu. Są nimi młodzi mężczyźni głównie z Krosna i Jasła. Wszyscy usłyszeli zarzut wdarcia się na murawę stadionu w czasie masowej imprezy sportowej. W trakcie przesłuchania przyznali się do przestępstwa. Część z nich poddała się dobrowolnie karze ograniczenia wolności polegające na nieodpłatnej dozorowanej pracy na cele społeczne, pozostali karze grzywny. Ponadto przez dwa lata nie będą mogli uczestniczyć w imprezach masowych o charakterze sportowym na terenie całego kraju.

Policjanci nadal identyfikują kolejne osoby i przewidują kolejne zatrzymania.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dodatek
dodatek
2021 lat temu

na moje oko to powinno byc około30

dragoness
dragoness
2021 lat temu

Ciekawe, jaka to grzywna i ile godzin do przepracowania. Bo jeśli jakieś śmieszne liczby, to kara mija się po prostu z celem.

ixi
ixi
2021 lat temu

niech odsniezaja chodniki przez cala zime od switu do nocy…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X