MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Od jutra dostępne będą jednodniowe karty parkingowe

Strefa płatnego parkowania w Jaśle (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Od jutra (tj.13 stycznia) można będzie kupić jednodniowe karty parkingowe. Koszt takiej karty to 7 złotych. Do tej pory w sprzedaży dostępne były karty jednogodzinne za 1 zł, bądź miesięczne za 100 zł.
Taką kartę będzie można kupić we wszystkich punktach sprzedaży, w których można nabyć pozostałe rodzaje kart parkingowych – zapewnia Józef Rydarowicz, kierownik Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami.
Jednorazowe karty parkingowe i abonamentowe dzienne oraz miesięczne można kupić w Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami w Jaśle przy ul. Sokoła 8, w ogólnodostępnych punktach handlowych, u pracowników obsługujących strefy płatnego parkowania, a w przyszłości także w ustawionych parkometrach.
UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KONRAD
KONRAD
2024 lat temu

K…..,ale się cieszę za siebie i jaślan.Kochana władza…..

1lng
1lng
2024 lat temu

powinny kosztować max 3zł. I przy tej cenie miesięczny musiał by być obniżony gdzieś do 80 zł.
Tylko jak kupuje np miesięczny to chce to miejsce mieć, a nie jak się uda wolne. Inaczej za co to jest płacone?( inaczej to by wyglądało jakby miejsc było dużo i było gdzie parkować)

sss
sss
2024 lat temu

1lng masz 100% racje, sprawa nadaje sie dla UOKiK

luki
luki
2024 lat temu

A co z podworkami. Ja na swoje wiezdzam w ciagu tygodnia i nie mam gdzie pod domem zaparkowac. nazjezdza sie baranow i zastawiaja wszystkie miejsca. Nikt o to nie dba mimo ze zglaszam do urzedow.

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x