r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Kierowco! Utrudnienia w ruchu

Starostwo Powiatowe w Jaśle informuje, iż w związku z robotami drogowymi w ramach inwestycji pn. „Odbudowa powiatowej infrastruktury drogowej na terenie Miasta Jasła – ul. Mickiewicza, Szopena, Szajnochy, Jagiełły” w dniu dzisiejszym, tj. piątek 16.09.2011r. do godz. 18:00 będą występowały następujące utrudnienia w ruchu w następujących miejscach:

Kierowco! Utrudnienia w ruchu

1. ulica Szajnochy – na remontowanym odcinku tj. od skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego do skrzyżowania z ulicą Jagiełły będzie zachowany ruch dwukierunkowy.

2. ulica Jagiełły – pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Szajnochy i Westerplatte obowiązywał będzie ruch jednostronny w kierunku od Westerplatte do Szajnochy. Ruch z zamkniętego pasa kierowany jest na ulicę Szajnochy w kierunku ulicy Mickiewicza.
Na pozostałych ulicach bez zmian organizacji ruchu w dniu dzisiejszym.
Natomiast 17 września od 6.00 do 16.00 wystąpią utrudnienia na ulicy Jagiełły – będą zamknięte obydwa kierunki ruchu od skrzyżowania z ulicą Westerplatte do skrzyżowania z ulicą Szajnochy (przy drukarni).

Ruch kierowany będzie ulicą Szajnochy do Mickiewicza oraz ulicą Bednarską. Na pozostałych ulicach bez zmian organizacji ruchu w dniu dzisiejszym.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bbbbbbbrrrrrrr
bbbbbbbrrrrrrr
2021 lat temu

czy niema innych ludzi do kandydoania a wyborach tylko ciagle ci sami starosta sie juz dorobil dac szanse innym zonca tez itd

jaslanka
jaslanka
2021 lat temu

Spieprzyli asfalt teraz tną i poprawiają !!!! TRUDNOŚCI W MYŚLENIU i wyborze firm to się mści !!!Gdyby to było za Wasze prywatne pieniadze to inaczej by się robiło !!!

pytanie
pytanie
2021 lat temu

czemu nie działają kamerki online?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X