MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Kierowco! Utrudnienia w ruchu

Starostwo Powiatowe w Jaśle informuje, iż w związku z robotami drogowymi w ramach inwestycji pn. „Odbudowa powiatowej infrastruktury drogowej na terenie Miasta Jasła – ul. Mickiewicza, Szopena, Szajnochy, Jagiełły” w dniu dzisiejszym, tj. piątek 16.09.2011r. do godz. 18:00 będą występowały następujące utrudnienia w ruchu w następujących miejscach:

Kierowco! Utrudnienia w ruchu

1. ulica Szajnochy – na remontowanym odcinku tj. od skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego do skrzyżowania z ulicą Jagiełły będzie zachowany ruch dwukierunkowy.

2. ulica Jagiełły – pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Szajnochy i Westerplatte obowiązywał będzie ruch jednostronny w kierunku od Westerplatte do Szajnochy. Ruch z zamkniętego pasa kierowany jest na ulicę Szajnochy w kierunku ulicy Mickiewicza.
Na pozostałych ulicach bez zmian organizacji ruchu w dniu dzisiejszym.
Natomiast 17 września od 6.00 do 16.00 wystąpią utrudnienia na ulicy Jagiełły – będą zamknięte obydwa kierunki ruchu od skrzyżowania z ulicą Westerplatte do skrzyżowania z ulicą Szajnochy (przy drukarni).

Ruch kierowany będzie ulicą Szajnochy do Mickiewicza oraz ulicą Bednarską. Na pozostałych ulicach bez zmian organizacji ruchu w dniu dzisiejszym.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bbbbbbbrrrrrrr
bbbbbbbrrrrrrr
2024 lat temu

czy niema innych ludzi do kandydoania a wyborach tylko ciagle ci sami starosta sie juz dorobil dac szanse innym zonca tez itd

jaslanka
jaslanka
2024 lat temu

Spieprzyli asfalt teraz tną i poprawiają !!!! TRUDNOŚCI W MYŚLENIU i wyborze firm to się mści !!!Gdyby to było za Wasze prywatne pieniadze to inaczej by się robiło !!!

pytanie
pytanie
2024 lat temu

czemu nie działają kamerki online?

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x