r e k l a m a
Wiadomości

Kobieta potrącona na ulicy Szkolnej w Jaśle

Po godzinie trzynastej, na ulicy Szkolnej w Jaśle doszło do potrącenie kobiety. Poszkodowana została przetransportowana do jasielskiego szpitala.

Kobieta potrącona na ulicy Szkolnej w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem citroen jumper, prawdopodobnie wykonując manewr cofania, nie zauważył idącej chodnikiem kobiety, doszło do potrącenia. Na miejscu pojawiła się karetka Pogotowia Ratunkowego, która przetransportowana do jasielskiego szpitala, gdzie udzielona jej zostanie pomoc, a także ustalone dokładne obrażenia.

Na miejsce zdarzenia zadysponowany został także patrol Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle patrolujący powiat na motocyklach, którego funkcjonariusze ustalają szczegóły zdarzenia.

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, co na pewno pomoże w ustaleniu szczegółów zdarzenia. – Kierujący pojazdem 25-letni mężczyzna został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy – poinformował nas w rozmowie telefonicznej st. aspirat Piotr Wojtunik, p.o. rzecznika jasielskiej Policji.

Szczegóły zdarzenia ustalane są w toku prowadzonego postępowania.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x