MiastoWiadomości

Komunikat ZZ po spotkaniu w Ministerstwie Skarbu Państwa

Dnia 11 maja br. w Ministerstwie Skarbu Państwa w Warszawie, z inicjatywy Burmistrza Miasta Jasła i Starosty Jasielskiego odbyło się spotkanie Resortu Skarbu Państwa z przedstawicielami zakładowych organizacji związkowych „GAMRAT” S. A. i władzami samorządowymi Jasła w sprawie toczącego się procesu prywatyzacji w Zakładach Tworzyw Sztucznych Gamrat S.A.

Komunikat po spotkaniu w Ministerstwie Skarbu Państwa

Kliknij, aby pobrać całą treść komunikatu (plik z rozszerzeniem .pdf)


Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ZBYCHO
ZBYCHO
2024 lat temu

GAMRAT- do odstrzału za 30 miesięcy…Tylko tyle dostali odroczenia Ci co sobie odwiedzili Warszawę.W tym czasie LenteX się napasie z zyskiem,PO spokojnie załapie głosy w wyborach.a ludzie jeszcze deko popracują nim dostana kopa w żyć…FURNEL bis -stał się faktem dokonanym…Brawo negocjatory!

Do zbycha
Do zbycha
2024 lat temu

Chyba ci się śniło,że popaprańcy zdobęda jakieś głosy w wyborach!Chyba tylko twój, bo kto będzie głosował na takich dyletantów?!

jasiu
jasiu
2024 lat temu

POPIS to jedna rodzina i z jedynie słusznego,ma się rozumieć korzeni.Uczciwie mówiąc,nie ma na kogo głosować

gg
gg
2024 lat temu

już został sprzedany, patrz komunikat na giełdzie lentex

gg
gg
2024 lat temu

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie – informacje bieżące i okresowe Treść raportu: Zarząd „Lentex” S.A. z siedzibą w Lublińcu dokonuje korekty w raporcie nr 31/2011 w związku z omyłką pisarką, polegającą na błędnym wskazaniu daty zapłaty. Emitent podał, iż zapłata nastąpiła w dniu 19-04-2011 r., a winno być, iż zapłata nastąpiła w dniu 19-05-2011 r. W związku z powyższym, emitent publikuje prawidłową treść raportu poniżej: „Na podstawie par. 5 ust. 1 pkt. 4 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania… Czytaj więcej »

jasiu
jasiu
2024 lat temu

No to koniec

do jasia
do jasia
2024 lat temu

Raczej początek …

ZBYCHO
ZBYCHO
2024 lat temu

Przepraszam,że zostałem żle zrozumiany…Na PO głosować ,to byłaby dla mnie potwarz…A niby za co miałbym ową partyjkę obdarzać zaufaniem? Za powszechną biedę posypaną lukrowanymi „dowcipami” jej liderów.? Za to ,że likwiduje polskie zakłady pracy,wyrzuca Polaków do pracy poza kraj,za bezrobocie,demoralizację w mediach???? NIGDY !!!!

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x