MiastoWiadomości

Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” rozstrzygnięty

Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2011 ”. Łącznie wpłynęło 131 rysunków ze szkół podstawowych i gimnazjów. Prace, które wygrały na etapie powiatowym, będą reprezentować powiat jasielski w finale wojewódzkim.

Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” rozstrzygnięty

Tematyka konkursu, który trwał od 1 czerwca do 14 października 2011 r., związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek w czasie letniego wypoczynku. Łącznie do jasielskiej komendy zostało nadesłanych 131 prac plastycznych przedstawiających m.in. bezpieczny pobyt nad morzem,  bezpieczną drogę, miejsce zamieszkania, zagrożenie używkami.

Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” rozstrzygnięty

Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Anna Koś – Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jaśle, Alicja Romanow – Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Leokadia Kuznecka – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jaśle, Józef Biernacki – Prezes Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, podinsp. Artur Wypasek zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Jaśle oraz  asp. Anna Śnieżek – specjalista ds. nieletnich z jasielskiej komendy. Jury wyłoniło najlepsze prace na szczeblu powiatowym, które wezmą udział w finale wojewódzkim. Poniżej publikujemy listę zwycięzców.

Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” rozstrzygnięty

Laureaci w kategorii wiekowej 7-9 lat:

– Nikola Michalik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle
– Justyna Wilk – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
– Karolina Ziomek – Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie

Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat:

– Anna Kmiecik – Szkoła Podstawowa w Warzycach
– Nikola Wokurka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle
– Magdalena Kociuba –  Szkoła Podstawowa w Tarnowcu

Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:

– Katarzyna Potera –  Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie
– Anita Czechowicz – Publiczne Gimnazjum w Cieklinie
– Rafał Rak – Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie

Komisja wyróżniła również pracę Sylwii Pankiewicz z Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

KPP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DARIUSZ
DARIUSZ
2024 lat temu

A gdzie fotka burmistrza wręczającego nagrody????Kto odpowiada za to niedopatrzenie????

Tola
Tola
2024 lat temu

Wręczania nagród jeszcze nie było…

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Polacy to wspaniały naród! Z Polakami można wszystko! Polaków nie można obrazić. Nic ich nie rusza. Można im zabić komendanta głównego policji. Można opchnąć za pół ceny ich majątek narodowy. Można im zabić prezydenta. Można wpuścić do ich kraju tabuny spekulantów,którzy im obrobią portfele. Można im rąbnąć pieniądze,które odkładają na stare lata. Można im płacić za pracę jak Murzynom na plantacji bawełny,żeby starczyło tylko na michę. A oni zniosą jeszcze podwyżkę podatku. Można ich okłamywać bez końca i w najprymitywniejszy sposób. Nic ich nie rusza. Są wielkim,wolnym i niemożliwym do obrażenia Narodem.

wujek
wujek
2024 lat temu

Do chore państwo.O Gabrielu Narutowiczu mówisz?

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x