Zwycięstwo w meczu XIV kolejki ze Startem Pruchnik!

Pierwsza połowa nie zachwyciła kibiców zgromadzonych na stadionie przy Śniadeckich 15 a wszystko za sprawą bardzo ciężkich warunków jakie panowały na murawie.

Obie drużyny stworzyły sobie bardzo mało czystych sytuacji strzeleckich przez pierwsze 45 minut gry- zawodnik Startu Pruchnik nie wykorzystał dogodnej sytuacji i na szczęście dla Naszej drużyny piłka uderzyła tylko w słupek, Czarni natomiast najlepszą sytuację mieli po strzale Dziobka, lecz jego strzał poszybował tuż nad poprzeczką bramkarza gości. Do przerwy 0:0.

Pierwsze 15 minut drugiej połowy to odważna gra gości. Pierwszy groźny strzał padł w 59 minucie- strzał gości wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Niemczyńskiego. Minutę później goście wyszli na prowadzenie a miejscowi kibice przecierali oczy ze zdumienia. Stracona bramka zadziałała na Nasz zespół jak czerwona płachta na byka- Czarni postawili wszytko na jedna kartę i chcieli wygrać to spotkanie za wszelką cenę. Mozolne ataki na grząskiej murawie przyniosły efekt w 77 minucie- idealne dośrodkowanie Munii wykorzystał Kulig i na tablicy wyników było 1:1!

Czarni wciąż atakowali- ciężkie warunki panujące na murawie nie pozwalały na celne podania, lecz jedno z podań idealnie przyjął Foryś i nie pomylił się i wyprowadził Czarnych na prowadzenie- 2:1.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i to Nasz zespół mógł się cieszyć ze zdobytych 3 punktów.
JKS Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 2:1 (0:0)