Ważne wydarzeniaWiadomości

Krempna: "Motylem" złamali ciszę wyborczą

Cisza wyborcza
Policja w całej Polsce otrzymuje zgłoszenia łamania ciszy wyborczej. W Jaśle kilkanaście minut po północy doszło do incydentu ze zrywaniem i naklejaniem plakatów wyborczych (czytaj więcej). Drugi przypadek naruszenia  ciszy wyborczej zdarzył się w Krempnej. O czym poinformowała nas czytelniczka.
Jak donosi nasza czytelniczka, od wczoraj w gminie Krempna krąży „motyl” (czyli pismo z wiadomością przekazywane między mieszkańcami). Pismo ma charakter agitacyjny.
Pod dokumentem widnieje pieczątka urzędowa i podpis funkcjonariusza publicznego   urzędu gminy w Krempnej.
Kto wypuścił pismo do mieszkańców wiedząc, że będzie ono krążyło po gminie w czasie ciszy wyborczej? To zbada sąd, bo sprawa została zgłoszona na policję i do komisarza wyborczego.
Komisarz wyborczy poinformował nas, że odpowiednie organa zostały powiadomione, bo według niego takie „motyle” nie powinny już krążyć – mówi nasza czytelniczka (dane rozmówcy do wiadomości redakcji).
Dodaje też, że komisarz wyborczy poinformował ją, że w tej sprawie było wiele doniesień mieszkańców gminy Krempna.
kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
51 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawy Z Kołaczyc
ciekawy Z Kołaczyc
2024 lat temu

JAKA DUŻA GMINA TAKI DUŻY MOTYL HA HA HA

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Podobnie jest w Jaśle z kolportażem „Kuriera Jasielskiego”

stary
stary
2024 lat temu

moze ktos madry sprawdzi jak pan prezes i gdzie otworzyl biuro
wyborcze moim zdaniem za blisko komisji wyborczej agitacja widoczna golym okiem i to ma byc cisza wyborcza stop arogancji wladzy
bzdura

body
body
2024 lat temu

w naszej miejscowości Krempna jestem kandydatką na radną Gminy i bardzo nie podoba mi się sposób działania Komisji Wyborczej. Uzasadnieniem jest moja oglądalność w internecie bo kazdy nie ma wgladu do niego,a każdy do godziny 22-00 ma prawo głosować na wybranego wyborce. Nasze WYBORY WYGLĄDAJA JAK NA BIAŁORUSI

wczasowicz
wczasowicz
2024 lat temu

Dlaczego „nasza czytelniczka” nie podała swojego nazwiska czyżby to była jedna z kandydatek na …..? Piękne panie kandydatki na wójta myślę że powinnyście się zająć wnukami .Wasz czas już minął i nic nie pokazałyście poza tym że macie problemy z pr…m lub z uzależnieniem. Pozdrawiam piękne panie.
Wczasowicz.

ixi
ixi
2024 lat temu

Motyla noga!

wczasowiczka
wczasowiczka
2024 lat temu

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka!

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

popatrz balwanie na datę kiedy wysłany był motyl

jurek
jurek
2024 lat temu

wczasowicze! podajcie nazwiska…

andrzejkonieczny
andrzejkonieczny
2024 lat temu

Ludzie z Krempnej o co wy się kłócicie? Byłem w tej waszej Krempnej w lipcu. Gorzej tam już być nie może, totalna porażka pod każdym względem! Tylko jeszcze brakuje na…rać na te krzaki w tym waszym zalewie! Nic dodać nic ująć…

body
body
2024 lat temu

panie Anonim po pierwsze nie nie wyzwiska są banałem tylko twa wypowiedz jest żałosna a skoro jestes anonimem to nie ingeruj w sprawy naszej Kremnpnej.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a motyl został wysłany 17. 11.2010r. ale krążył do 20.11.2010r. BAŁWANIE A JAK NIEWIESZ TO SIE NIE UDZIELAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

body
body
2024 lat temu

do P Andrzeja Konieczny ma Pan świętą rację lepiej być może ale nie za kadencji ówczesnego Wójta który nie traktuje mieszkańców poważnie WÓDKĄ I CZEKOLADAMI da się przekupić każdegoa normalny mieszkaniec naszej gminy niema nic do gadania!!!!!!!!!!!!!

body
body
2024 lat temu

do wczxasowicza!!!!!!niestety nie mam wnuków i nie osądzaj ludzi po plotkach bo kiedyś sam[a] zostaniesz osądzony[na].A problemyz uzależnieniem może masz Ty?????

PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

Czy to w Krempnej będą kręcili kolejne odcinki serialu „Ranczo”? 😀

body
body
2024 lat temu

tak na to wygląda ale weźmy pod uwagę nasz samorząd!!!!!!

body
body
2024 lat temu

nasz wczasowicz też nie podał nazwiska więc niech sam nie będzie skryptem

body
body
2024 lat temu

A WY LUDZIE OTWURZCIE OCZY BY KTOŚ O WAS COŚ ZŁEGO NIE MÓWIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

takasobie
takasobie
2024 lat temu

Panie Andrzeju Konieczny, mam nadzieje, że już nigdy nie ,,zaszczyci” pan Krempnej swoją obecnością 😀 nie potrzeba nam tutaj cwaniaków którzy mieszkają w jakiejś pipidówie i przyjeżdżają tutaj tylko po to żeby zaszpanować a później narzekać 😀 nie podoba się? To krzyżyk na droge i won!!!
Do Body mam pytanie jak angażujesz się w sprawy gminy, Krempnej, jakie masz pomysły na rządzenie tutaj i z kim sie nimi dzielisz, jakie masz propozycje odnośnie polepszenia wyglądu miejscowości, ile czasu poświęcasz na promowanie naszej miejscowości i w jaki sposób to robisz. Narzekać może każdy bo to nie wymaga wysiłku i zaangażowania

rozsądna
rozsądna
2024 lat temu

do takasobie
A czy u nas mozna miec pomysły, kto je ma i realizuje to dostacje po d…. .
Tu potrzeba głupich a nie z pomysłami.

wczasowicz
wczasowicz
2024 lat temu

ale już po wszystkim , władze wybrane a panie mają wolne !!!!!! Będą wypoczywać może jakieś kraje afrykańskie?

mieszkanka
mieszkanka
2024 lat temu

Wstyd mi za wyborców zamiast zagłosowac na p. Koszler która ma duzy potencjal jest mądra inteligentna i mogłaby wiele zmienic poprawić wizerunek naszej gminy ale cóż jacy wyborcy taki Wójt moze zostalo mu z 2 działki do sprzedania to sprzeda i będzie rzadził POWODZENIA

jo
jo
2024 lat temu

jakie można mieć pomysły będąc po zawodówce…..

takasobie
takasobie
2024 lat temu

Body dlaczego zmieniłaś nick na rozsądna? Wstydzisz się swoich wcześniejszych wpisów? Pochwal sie jakie to projekty chciałaś wprowadzić i za jakie dostałaś manto. Do mieszkanki przez twój wpis parsknełam śmiechem i oplułam monitorek ekranu, przyjmij do wiadomości ŻE KOSZLEROWA NIGDY NIE BĘDZIE WÓJTEM GMINY KREMPNA. Wystarczy, że była dyrektorem gimnazjum, zmarnowane lata i niejasna sytuacja odnośnie finansów ale obecna rada gminy wznowi ,,śledztwo” odnośnie rządów tej ,,pani”. Obecna dyrektorka wyprowadziła finanse na prostą! Nie ma zadłużeń finansowych, wyszła na prostą nawet z ZUSem gdzie zadłużenie było ogromne!!! W ciągu trzech lat w każdej klasie podstawówki są nowe meble, korytarz wyremontowany!!!… Czytaj więcej »

pio:)
pio:)
2024 lat temu

p.Koszlej na wójta. toż to normalnie jakaś kpina:) natomiast kontrola komisji wyborczych przez mężów stanu od strony p. Koszler podczas wyborów to już całkowita porażka:) całe szczęście ze wójtem został stary wójt

Do pio
Do pio
2024 lat temu

Trzeba by jeszcze sprawdzić czy mężowie kandyatek na wójta i radnych mogą być meżami zaufania. Coś mi sie widzi że nie.

Mieszkanko
Mieszkanko
2024 lat temu

Mi jest wstyd za tych którzy głosowali na Twoją faworytke, trzeba być albo ślepym albo totalnym ignorantem

pio:)
pio:)
2024 lat temu

mogą być, nie ma co do tego żadnych przeciw wskazań.. ale tak jak pisze @taka sobie jak ktoś kto podczas pełnienia funkcji dyrektora w miejscowym Gimnazjum nie dał sobie rady może zostać wójtem?. natomiast odnośnie pomysłów p.Koszler to zapewne ma pomysły, chyba jak wkręcić swoich „nie grzeszących inteligencją :)” synów nie wymienię z imion bo i tak wszyscy wiemy o kogo chodzi na jakiś stanowisko w UG, a może chodzi o współpracę z dyrektorem MPN i zrobienie z Krempnej rezerwatu… 🙂

mieszkanka
mieszkanka
2024 lat temu

do takiej sobie:trafnie się okresliłaś musisz być osobą bardzo zawistną , niedowartościowaną i bardzo dobrze poinformowaną żeby takie rzeczy pisać jak można ja jestem pełna podziwu dla twojej bezszczelności i GŁUPOTY

pio:)
pio:)
2024 lat temu

do @mieszkanki: otóż bezczelnością i GŁUPOTĄ jak to ślicznie określiłaś przedstawiłaś własną osobę wypisując bzdury o kandydatce p.C.Koszler. a że prawda jest taka a nie inna to już na to nic nie poradzisz:) @taka sobie tak trzymaj:D

Mieszkanko
Mieszkanko
2024 lat temu

Wreszcie znalazł sie ktoś kto nie boi sie mówić PRAWDY w tej zastraszonej społeczności!!! Dość już milczenia i udawania, że nikt nic nie wie, dość zakłamania i obłudy!!! Dla was białe jest czarne a czarne białe, jedna WIELKA ZAKŁAMANA KLIKA która myśli, że jest naj…mam nadzieje, że wiele osób sie odezwie na forum i napisze co myśli!!! Myślenie na nieszczęście dla was nie jest karalne!

Do mieszkanki
Do mieszkanki
2024 lat temu

Kim ty jesteś żeby oceniać innych na podstawie wpisów? Pobierałaś lekcje u byłego proboszcza? Taka sobie pisze tylko to co wszyscy wiedzą, to tajemnica poliszynela. Nie każdy o tym mówi głośno bo nasza społeczność jest strasznie załatana i boi sie nawej bzyku muchy. Na spotkaniu wyborczym pewien pan wygarnął kandydatce konkretnie. Chwała mu za to

takasobie
takasobie
2024 lat temu

,,szanowna” mieszkanko gdy przeczytasz swój wpis jeszcze raz, bez emocji, stwierdzisz, że przeczysz sama sobie. Piszesz ,,musisz być osobą bardzo zawistną , niedowartościowaną i bardzo dobrze poinformowaną żeby takie rzeczy pisać” czyli wg ciebie pisze PRAWDE. PRAWDA nie jest bezczelna, głupia, zawistna itp! PRAWDA JEST ZAWSZE PRAWDĄ. Nigdy nie bałam sie mówić to co myśle, nigdy nie powielam ploteczek-zawsze sprawdzam u źródła i NIGDY NIKOGO NIE OCZERNIŁAM NA PODSTAWIE NIESPRAWDZONYCH INFORMACJI!!!!!!!!!!! Jeżeli ktoś ma kompleksy to na pewno nie ja, podpowiem ci :))))))))) to można leczyć, wystarczy poszukać dobrego psychologa. Pio :)))) olero a pomożesz??? Tak trzymam i zawsze będę… Czytaj więcej »

takasobie
takasobie
2024 lat temu

Ups! widzę, że wiele osób wie o co w tym wszystkim lotto i nawet mnie popiera. Kochani więcej odwagi w wygarnianiu prawdy i określaniu swoich racji a napewno NAM SIE UDA doprowadzić do świetności naszej ,,małej ojczyzny” w kupie(hy hy) siła :))). Pozdrawiam serdecznie :))) kontakt ze mną to sarna2@buziaczek.pl piszcie :)))))))))))

mieszkanka
mieszkanka
2024 lat temu

Mam wrażenie że wdepnęłam w gniazdo os lub żmij, więc nie będę prowadzić tej beznadziejnej konwersacji jak widać PRAWDA boli.Nie jest to mój poziom więc ŻEGNAM.

wczasowiczka
wczasowiczka
2024 lat temu

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

łemko
łemko
2024 lat temu

takasobie,ma Pani rację, obcych nam w Krempnej nie trzeba! Mamy tu swoją KLIKĘ i swój GRAJDOŁEK. Tak trzymać,będzie dobrze…

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

tak sobie popieram

pio:)
pio:)
2024 lat temu

🙂 @ taka sobie a penie ze pomogę:) @mieskanko i w końcu prawdziwa męska decyzję podjęłaś:) a tak na marginesie teraz bardzo brzydko się wyrażę „lizanie dupy” państwu K. nie wychodzi na dobre z tego względu iż owi mieszkańcy naszej gminy dbają tylko i wyłacznie o własne tyłki. Jeżeli ktoś tego nei widzi to albo jest ślepy albo kompletnym idiotą.

kieszka
kieszka
2024 lat temu

ale

oczko
oczko
2024 lat temu

nic dodać nic ująć jak od małego wychowuje się między gnojem a oborą !!tak juz jesteście nauczeni.Teraz Krempną będą rządzić psychole którzy leczą się w Rzezsowie u psychiatryka i mają nierowno pod sufitem,bełkocząc przez zęby by nie czuć od nich alkoholu po przepitej nocy.Jeśli tacy ludzie mają rządzić tą gminą to będzie to tak wyglądać jak wygląda teraz.

Do oczka
Do oczka
2024 lat temu

Psycholi poszukaj sobie w swojej rodzinie i sądząc po tekście wśród swoich dobrych znajomych :)) ktoś kto posługuje sie takim rynsztokowym słownictwem jak ty nie ma ciekawego towarzystwa.

Avena
Avena
2024 lat temu

Na przykładzie komentarza tego czegoś o nicku oczko mamy przykład stosunku pewnych kręgów do mieszkańców gminy Krempna(m.in rolników!). Możemy tylko dziękować Opatrzności za taki a nie inny wynik wyborów. Będziemy o tym pamiętać i odsyłać do owego komentarza

pio:)
pio:)
2024 lat temu

ja tu widzę ze tzw „oczko” na problemy emocjonalne z własna osobą raz jest @rosadną innym razem wczasowiczka,body a jeszcze innym razem „oczkiem” czyż by rozdwojenie albo inaczej rozczwórnienie jaźni:) to nie jest zdrowy objaw. proponuje wizytę u poważnego specjalisty może coś na to poradzi 🙂

lll
lll
2024 lat temu

Witam

koma
koma
2024 lat temu

to już koniec.

stoik
stoik
2024 lat temu

dlaczego tyle jadu tutaj wylewcie? przecież wiekrzość z was tak bardzo lubi własne „kliki” i „kliczki” KTO JEST BEZ WINY NIECHAJ PIERWSZY RZUCI……

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

brawo

witek
witek
2024 lat temu

Tak wygląda nie leczone ADHD na pytanie odpowiada się agresją grzebie się w szufadzie lub odwraca się tyłem do petenta a potem jest już gorzej człowiek staje się DEBILEM pisze paszkwile obraza ludzi.itd.i tp.Jeżeli przez wiele lat przebywa się z taką osobą nie nazytwa się to klika, tylko banda DEBILI stwierdzono naukowo.Wtedy debil debilem pogania I DEBILIZM się rozpowszechnia potwornie.

obserwator
obserwator
2024 lat temu

Popieram Witka;Jak mozna tak głosować,pani radna ktora przez wiele lat zabiegała o Wasza Krempną,dbała aby Krempna się rozwijała żeby zrobiono drogi chodniki dbała o prestiż gminy tyle wysiłku włożyła jak można było to zniszczyć i przekreślić taki wysiłek.Faktycznie trzeba być debilem aby tak głosować co za narod tam mieszka.Czy naprawdę mieszka tam sama ciemnota rasistowska.RĘCE OPADAJĄ.

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

do obserwatora ….. popierasz sam siebie witek

Back to top button
51
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x