r e k l a m a
Wiadomości

Kto na burmistrza z Platformy?

Nadal nie znamy oficjalnych nazwisk kandydatów na burmistrza Jasła. Główne siły polityczne okopały się i czekają na ruch przeciwnika, żeby nie „spalić” swoich faworytów. Wczoraj pierwszą deklarację, kiedy poznamy oficjalnego kandydata Platformy Obywatelskiej, złożył poseł Piotr Tomański.

Myślę, że za trzy tygodnie poznamy kandydata na burmistrza i kandydatów na wójtów – mówił na konferencji Platformy Obywatelskiej Piotr Tomański.

Poseł nie chciał jednak zdradzać, kogo Platforma typuje na fotel burmistrza. Zostawia decyzję strukturom miejskim.

Wiem, że zarząd jasielskiej Platformy podejmie właściwe decyzje a potem zarząd wojewódzki takie decyzje zatwierdzi – mówi Tomański.

Wśród wymienianych, ciągle nieoficjalnie, nazwisk, pojawia się trzy osoby: były wiceburmistrz Leszek Zduński, przedsiębiorca Roman Myśliwiec i starosta jasielski Adam Kmiecik. Jednak chętnych do kandydowania może być więcej.

Nazwisk mamy tutaj dużo więcej – odpowiada Tomański.

Swojego ewentualnego startu w wyborach nie chce też komentować Adam Kmiecik.

Na dzień dzisiejszy jest za wcześnie żeby powiedzieć, że będę kandydatem PO. Potrzeba wiele dyskusji na ten temat, natomiast trzeba szukać najlepszego kandydata – mówi Kmiecik.

Głównym zadaniem Platformy jest wystawienie silnego kandydata, aby powalczył o głosy wyborców. Będzie to możliwe tylko wówczas, kiedy jasielskie PO zacznie mówić jednym głosem.

Tam gdzie są różne zdania tam warto rozmawiać. To jest przykład, że rozmawiamy i szukamy najlepszych rozwiązań dla Jasła. I znajdujemy je. Cieszę się, że jasielska Platforma dorosła do tego typu rozwiązań i dzieje się tu, mam nadzieję, coraz lepiej – mówił Piotr Tomański.

Musi też zmienić sposób prowadzenia kampanii, bo ta z poprzednich wyborów w przekonaniu wielu była prowadzona ospale.

Na pewno będzie kreatywna, ale nie będzie nachalna i agresywna. To nie jest dobra droga żeby być agresywnym, żeby wskazywać tylko błędy, trzeba również wskazać rozwiązania i to jest sztuka. Na tym się oprzemy – przekonuje Kmiecik.

Tyle zapowiedzi Platformy. Teraz przyjdzie zmierzyć plany przedwyborcze z realiami kampanii. A ta znając doświadczenie lat ubiegłych, jest w Jaśle barwna a czasem brutalna.
 
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

27
Dodaj komentarz

avatar
27 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
obiektywnaJa wiem ktotwTadeo z Brzysk? Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wyborca
Gość
Wyborca

Wymienione nazwiska kandydatów na burmistrza Jasła to skreślcie od razu i nawet ich nie wymieniajcie. Zero szans…no może Kmiecik +0.
Jeden z nich już był vice i co? i zero.
Następny kandydat jeżeli to ten od win to gratuluję Platformie dobrego samopoczucia i humoru, nic więcej.

jasiu
Gość
jasiu

Pamiętajcie.Na to stanowisko należy wybrać fachowca,ale bezpartyjnego

Rodzina Sz. z ul. szkolnej
Gość
Rodzina Sz. z ul. szkolnej

To on pomagał powodzianom cały czas ściągał dary i nie chwalił się o tym w mediach tylko był z nami. U nas na ulicy każdy dostał od niego wsparcie nie wiem skąd to załatwił ale była to potrzebna chemia itp Podobno pierwsze transporty z Agencji Rezerw Wojskowych do MOPS-u tiry z wsparciem dla ludzi zalanych też on załatwił wiec coś robi, stara się chłopisko. To co mi mówił mój mąż to podobno w 2000 roku jak chciano likwidować rafinerii to on jeździł z panem prezesem forcikiem do krzaklewskiego żeby nie likwidować rafinerii Jasło. Prezes forcik to potwierdził jak byliśmy na… Czytaj więcej »

herbowy
Gość
herbowy

Moze JASLAKI wybiezecie tow DRZEWO konfidenta z KOLACZYC on lubi szmal zasrany dupek przechszta dupo lizus ksiezy

JJJJJJJJJ
Gość
JJJJJJJJJ

RODZINO ZE SZKOLNEJ O CO CI CHODZI

zak
Gość
zak

No TW Drzewo byłby odpowiedni:yes:

Rezun z Upa
Gość
Rezun z Upa

Może TW herbowy? znamy cię znamy arbuzie… zielony z wierzchu i czerwony w środku.
Pozwól że zacytuje A.Sapkowskiego I tom sagi o wiedźminie:"Rycerz chędożony…Herbowy -3 lwy na tarczy dwa srają a trzeci warczy"

vv
Gość
vv

Kmiećiu do Zmigrodu do Mytarki na sołtysa by go nie wybrali

?
Gość
?

Jeśli nie wiecie kto to TW drzewo to sprawdźcie:
http://www.jaslonet.pl/wiadomosci/tajny_wspolpracownik_w_starostwie,675.html

Tadeo z Brzysk
Gość
Tadeo z Brzysk

Z TW Drzewo jest ten podstawowy problem że nie przegląda stron na internecie,gdyż nie potrafi włączyć komputera.Ale czego oczekiwać od jakby nie było starca.Mam nadzieję że Platforma odpuści już sobie tego Pana i nie wystawi w wyborach do rady powiatu,jak to miało miejsce w poprzednich wyborach,Nie kompromitujcie się!

tw
Gość
tw

co tam Kmieć robi

Ja wiem kto
Gość
Ja wiem kto

A może ten co rządzi w Gamracie….ten noooo… Rojkowski

Stary
Gość
Stary

Po lekturze tych postów nie dziwię się, że Jasło nie ma szans na kompetentnego i uczciwego burmistrza, że taka Kurowska, Baniak, czy Czeluśniak to wszystko, na co stać wyborców. Dlatego Jasło zostanie siermiężnym i zgrzebnym zaściankiem.

mosir
Gość
mosir

tylko nie BANIAK !!!!!!

Jasło
Gość
Jasło

A co takiego zrobił dla Jasła Czeluśniak?Jedną rzecz podajcie a na niego zagłosuję.

PiS-man
Gość
PiS-man

A kogo obchodzi, kogo wystawi Platforma skoro i tak w pierwszej turze wygra Maria Kurowska z PiS-u 😀

xx
Gość
xx

Byle nie Kmiecik bo nikt na niego nie zagłosuje. Pokazał już co potrafii!!!

Tak
Gość
Tak

Najlepszym kandydatem jest Starosta Adam Kmiecik tylko czy będzie miał ochotę startować?
To jest pytanie.

Jaślanin
Gość
Jaślanin

Starosta Kmiecik który pisze paszkwile na Kurowska na portalu a przyłapany na tym zwala winę na swoją rodzinę? I takiego burmistrza chcielibyscie w Jasle? Toż nie ma już jaślaków na pierwszej linii? Wiesniaki z okolic maja uwieśniaczać naze miasto? Zastanówcie sie zanim nie zrobicie kolejną głupotę i przez 5 lat będziecie tego żałowali! Tylko Prezes Czaja na burmistrza!!

Magda
Gość
Magda

Batalię o funkcę burmistrza wygra Baniak, bezapelacyjnie.

Wyborca PO
Gość
Wyborca PO

PO powinna wystawić Krzysztofa Czeluśniaka.On chce być burmistrzem,a miasto zasługuje na poważną osobę z wszechwiedzą dotycząca samorządności. Opatrzność zesłała owego delikwenta,szkoda byłoby zmarnować tej klasy zawodowca.Jasło ma szansę być popularne w całym kraju.A społeczność opływać we wszelkie bogactwa.Słowem Czeluśniak= Eldorado! Pamietajmy o tym w PO ,by inni nie podkupili!

D.P
Gość
D.P

Bezpartyjni Czeluśniak i zna problemy Jaślan najlepiej z wszystkich . pan z PO może zostać burmistrzem ale nowego żmigrodu, pani wraca do d….wsi a pan …. z komuny ma problemy z …… wiec papa karierowicze

mieszkaniec szajnochy
Gość
mieszkaniec szajnochy

Może nie Eldorado ale normalność i uczciwość w zarządzaniu miastem na pewno bez takich głupot jak teraz czyni władza, wiec mówię wam dziś głosuje na Czeluśniaka cała rodziną To jest Burmistrz

Rodzina Sz. z ul. szkolnej
Gość
Rodzina Sz. z ul. szkolnej

Faktem jest że Czeluśniak pogodzi wszystkich i wygra te wybory, mieszka tu od urodzenia a nie jak inni przybłędy.
Potrafi mówić prawdę prosto w oczy i pochyla się nad każdym problemem.
Pomógł mi w takiej sprawie że do końca życia będę się modliła za niego, dziękuje ci panie Krzysztofie możesz na nas liczyć Rodzina Sz. z ul. szkolnej

Polo
Gość
Polo

Pan Czelusniak na Burmistrza ??? Jakie społeczeństwo taki jego przedstawiciel – człowiek który mówi całą swoja kadencje w radzie NIE NIE NIE i to po stokroc NIE .
Gratuluje pomysłu:lol:
NIc dla swojego osiedla nie zrobił .No przepraszam pomaga mieszkańcom Franciszkańskiej 4.Nawet Śmiechu to nie jest warte tylko siąśc i zapłakac.

Polo
Gość
Polo

A z tego co wiem to Pan Czelusniak nie jest bezpartyjny . Czyzby nie pracował u pana Kołodzieja ???????

obiektywna
Gość
obiektywna

Do Jaślanina – Jasło to takze większa wiocha tylko ci co nigdy poza nie nie wyjechali i nic nie widzieli mysla że w wielkim miescie mieszkaja i pępek świata osiagnęli. A co do wieśniaków spoza Jasła to ci co madrzejsi się wyniesli zeby tego syfu ponad to co konieczne nie ogladać . Co do kandydatów to proponuję aby ci którzy tu sie tak wypowiadaja i tak anonimowo wszystkich obrazaja zebrali sie w końcu i sami wystartowali a potem tylko Jasło mlekiem i miodem płynace …. Pozdrawiam wszystkich zycząc umiaru , obiektywności i uczciwości w ocenie innych – czy mielibyscie odwage… Czytaj więcej »

Close
X