MiastoWiadomości

LOTOS Asfalt pomaga jasielskiemu szpitalowi

LOTOS Asfalt sfinansował remont dachu w budynku Poradni Specjalistycznych w Jaśle, w których udziela się rocznie ponad 60 tysięcy porad specjalistycznych. Produkty hydroizolacyjne marki Nexler przekazane przez spółkę zabezpieczą budynek przed niszczeniem i pozwolą na prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Pomoc Grupy LOTOS dla jasielskiego szpitala ma już wieloletnią tradycję.

LOTOS Asfalt pomaga jasielskiemu szpitalowi (fot. Wojciech Żebracki, Jaslonet.pl)

W dniu 16 października 2012 roku w jasielskim szpitalu odbyło się podpisanie umowy darowizny przekazanej szpitalowi przez spółkę LOTOS Asfalt. Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał wysokiej jakości papy marki Nexler, które umożliwią rozpoczęcie remontu dachu w budynku Poradni Specjalistycznych przy ul. Szopena w Jaśle.

– Grupa LOTOS otacza opieką szpital w Jaśle od wielu lat. Cieszymy się, że po raz kolejny przyczynimy się do poprawy standardu obiektów szpitala i wpłyniemy na poprawę komfortu jego pacjentów – powiedział Piotr Przyborowski – Prezes LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

W 11 poradniach udziela się rocznie ponad 60 tys. porad specjalistycznych, a dach budynku mającego 30 lat, z uwagi na zły stan techniczny i liczne nieszczelności, wymaga gruntownego remontu.

– Dzięki uprzejmości LOTOS Asfalt otrzymaliśmy papy Nexler, które posłużą do wymiany istniejącego poszycia dachowego. Jest to znaczący wkład w zabezpieczenie budynku przed jego niszczeniem oraz dostosowanie obiektu do wymogów bezpieczeństwa – powiedział Stanisław Chochołek – Kierownik Działu Technicznego jasielskiego szpitala.

LOTOS Asfalt pomaga jasielskiemu szpitalowi (fot. Wojciech Żebracki, Jaslonet.pl)

– Ofiarowane nam materiały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektu, gdzie prowadzimy specjalistyczne badania lekarskie – dodał dr Szymon Niemiec – Dyrektor ds. Lecznictwa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Zadowolenia z pozyskanego finansowania nie krył także dyrektor jasielskiego szpitala Michał Burbelka, który powiedział, że nie jest to pierwsza darowizna od Grupy Kapitałowej LOTOS i że w okresie wcześniejszym Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał od firmy znaczącą pomoc. Dodał także, że liczy na kontynuację współpracy w kolejnych latach.

Szpital Specjalistyczny w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bhp
bhp
2024 lat temu

kolejny raz należy przypomnieć,że każda pomoc ma określoną wartość.Ale z najcenniejszą,wyrachowaną dl;a siebie pomocą pospieszył P.Przetacznik z JSM do mieszkańców bloków w Jaśle.Otóż 5 lat temu JSM zainstalowała w każdym mieszkaniu w blokach mierniki pomiaru stężenia gazów/CO2,CH4/ .Przez ten okres nikt nie robił żadnej legalizacji tym miernikom,chociaż powinny być 1 x/rok poddane legalizacji.Nie przekazano też użytkownikom dokumentacji ruchowej,nie przekazano świadectw legalizacyjnych./Czy one kiedykolwiek ich posiadały?/Obecnie ten pan chroniąc własne 4-ry litery rozwiesił na tablicach klatkowych informację o obowiązku włączania atrap,gdyż one zabezpieczają przed zatruciami czadem i zabezpieczają przed wybuchami w blokach.

ixi
ixi
2024 lat temu

fantastczne

zzz
zzz
2024 lat temu

a ja się pytam gdzie jest owsiak i co jasło dostało od niego bo pieniadze ma kto zbierac

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x