r e k l a m a
MiastoWiadomości

Motocyklista i rowerzysta ranni w wypadkach

Dwie osoby ucierpiało w wypadkach,do których doszło wczoraj na terenie powiatu jasielskiego. W Osieku Jasielskim obrażeń doznał rowerzysta, w Nienaszowie ranny został motocyklista. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tych zdarzeń.

Motocyklista i rowerzysta ranni w wypadkach
Motocyklista i rowerzysta ranni w wypadkach

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj w Osieku Jasielskim około godziny 14. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 43 letnia mieszkanka gminy Osiek Jasielski, kierując Nissanem Micrą, skręcając w drogę poprzeczną potrąciła 81-letniego rowerzystę. W wyniku zderzenia 81-latek upadł na jezdnię i  doznał urazu głowy. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kierująca nissanem była trzeźwa, rowerzyście pobrano krew do badań celem ustalenia stanu trzeźwości. Pół godziny później doszło do kolejnego wypadku w Nienaszowie.

Policjanci prcujacy na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca oplem corsą, 24 letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród, wyjeżdżając z prywatnej posesji nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu motocykliście, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. 21-letni kierowca yamahy, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, został przewieziony do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Interweniujący policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadków oraz pojazdów, ustalili świadków, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności będą wyjaśniane w toku prowadzonych postępowań.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x