MiastoWiadomości

Niegroźny w skutkach pożar w domu mieszkalnym (foto)

Szybka reakcja domowników oraz szybkie działanie strażaków zapobiegła tragedii. Na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało.

Niegroźny w skutkach pożar w domu mieszkalnym (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Około godziny 13:15 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Jaśle wpłynęło zawiadomienie o pożarze pokrycia dachowego w jednym z domów mieszkalnych przy ulicy Mickiewicza w Jaśle. Na miejsce zdarzenia wysłane zostały dwa samochody gaśnicze oraz podnośnik z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Niegroźny w skutkach pożar w domu mieszkalnym (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Odległość miejsca zdarzenia od jednostki pozwoliła na szybkie opanowanie pożaru. W tej chwili trwa dogaszanie palnych elementów, sprawdzanie kamerą termowizyjną – mówi st. bryg. Wiesław Latoszek, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Niegroźny w skutkach pożar w domu mieszkalnym (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle została przewieziona kobieta w wieku około siedemdziesięciu lat w celu przeprowadzenia u niej rutynowych badań.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bhp
bhp
2024 lat temu

kolejny raz należy zadać pytanie redakcji obiektywu.Kiedy zaprzestanie cenzorowania i wymazywania niewygodnych ale ważnych i potwierdzonych prawnie komentarzy internautów?.Zrozumiałym faktem jest,że opinie krytyczne dotykające waszych mocodawców i ich i was uwierają.K ażdy chce pracować ale nie kosztem wielu Otóż ponowiam za poprzednią podobną wymazywaną przez was opinią nt. detektorów.Dosyć „stanowczo” zareagował P.Przetacznik na wzmiankę,że detektory,które zamontował w mieszkaniach blokowiskowych są przydatne psu na budę.Brak legalizacji próbuje ten pan zaczarować oględzinami sygnalizacji zgodnie z pisemną rozwieszopną informacją na tablicach klatkowych.Powtarza się,że według unormowań prawnych co roku należy takie czujniki demontować ,przekazywać specjalistycznym jednostkom,które na stanowiskach legalizacyjnych czyszczą sensory,i testują na DGW… Czytaj więcej »

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x