MiastoWiadomości

Nietrzeźwi, kierowali samochodami

Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jednym z nich okazał się 37-letni mieszkaniec gminy Jasło, u którego badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Drugi to 38-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn. W jego przypadku alkomat także wskazał blisko 3 promile alkoholu.

Nietrzeźwi, kierowali samochodami
Nietrzeźwi, kierowali samochodami

Wczoraj około godziny 15.20, policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, w Jaśle na ulicy Szajnochy, zatrzymali do kontroli osobowego seata. Od kierującego pojazdem, 37-letniego mieszkańca gminy Jasło, wyczuli alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie 2,8 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Drugi z zatrzymanych nietrzeźwych kierowców, to mieszkaniec gminy Skołyszyn. Policjanci z posterunku w Skołyszynie około godziny 18:20 zatrzymali do kontroli osobowego fiata. Kierujący tym pojazdem, 38-letni mężczyzna, był pijany. Badanie wykazało 2,8 promila alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy.

Kierowcom grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienie wolności do 2 lat. Muszą liczyć się także z zakazem kierowania pojazdami nawet do 15 lat.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x