MiastoWiadomości

Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny

Policja i prokuratura w Jaśle wyjaśnia okoliczności śmierci 58-letniego mieszkańca Pielgrzymki. Mężczyzna od wczoraj był poszukiwany. Dziś rano policjanci znaleźli jego zwłoki na terenie miejscowego lasu.

Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Wczoraj po południu mężczyzna wyszedł z domu i udał się do pobliskiego lasu. Gdy przez dłuższy czas nie wracał, zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać, lecz bezskutecznie. Przed północą o zaginięciu powiadomiony został dyżurny komendy. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Do działań włączyli się również znajomi mężczyzny oraz strażacy ochotnicy. Dziś rano policjanci odnaleźli ciało zaginionego na terenie lasu w Pielgrzymce, w odległości około 3 km od miejsca zamieszkania.

Obecnie na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczy również biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzają szczegółowe oględziny, zabezpieczają ślady, ustalają okoliczności śmierci 58-letniego mieszkańca Pielgrzymki.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu zaginionego.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x