MiastoWiadomości

Odpowie za kradzież z włamaniem

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który włamał się do sklepu. Jego łupem padł alkohol i papierosy. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Odpowie za kradzież z włamaniem
Odpowie za kradzież z włamaniem

Dyżurny komendy o zdarzeniu został powiadomiony przez świadka, który zauważył mężczyznę wybijającego szybę witryny jednego ze sklepów w Jaśle. Natychmiast na miejsce skierowany został policyjny patrol. Gdy okazało się, że doszło do włamania, w sprawę zaangażowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej.

W czasie gdy śledczy zabezpieczali ślady, policjanci z wydziału kryminalnego sprawdzali przyległy teren w poszukiwaniu sprawcy. Na jednej z ulic, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się podejrzanie zachowywać. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Jasła. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim część skradzionego towaru.

Podejrzany został zatrzymany i umieszczony w policyjny areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. W trakcie przesłuchania przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x