r e k l a m a
MiastoWiadomości

Odpowiedzą za marihuanę i uprawę konopi

Policjanci z posterunku w Kołaczycach zatrzymali nastolatka, który posiadał i udzielał znajomym marihuanę. Funkcjonariusze ustalili również dwóch mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Wkrótce dopowiedzą za nieprzestrzeganie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Odpowiedzą za marihuanę i uprawę konopi

Uwagę policjantów patrolujących teren gminy Brzyska zwrócili dwaj nastolatkowie siedzący na ławce przystanku. Na widok radiowozu młodzi mężczyźni chowali coś do kieszeni kurtek. W trakcie interwencji zachowywali się bardzo nerwowo, jeden z nich próbował uciec. Wkrótce okazało się co było tego powodem. Nastolatek miał przy sobie marihuanę, a jego kolega szklaną fajkę.

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Izby Celnej w Przemyślu i jego psem tropiącym sprawdzili mieszkania młodych mężczyzn. W domu jednego z nich zabezpieczyli kolejną marihuanę. Ponadto ustalili, że właściciel środka odurzającego udzielał go innym osobom.

Odpowiedzą za marihuanę i uprawę konopi

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili źródło pochodzenia narkotyku. Funkcjonariusze wkroczyli na posesję 26-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Okazało się, że mężczyzna w przydomowym ogródku uprawiał konopie indyjskie. Ponadto w domu suszył wcześniej zebrane ziele konopi. W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili również, że konopie uprawia 19-latek z gminy Kołaczyce. Mężczyzna nielegalną roślinę hodował w specjalnie przygotowanej do tego szafce.

Podejrzani usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W czasie przesłuchania wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. Nieletni za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym, pozostali chcą dobrowolnie poddać się karze.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
blantatorcyrkjaselko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jaselko
Gość
jaselko

c0 t0 za zielone tam mocie,,

cyrk
Gość
cyrk

hahaha :d. Liśćmi to się zbakał napewno ;3

blantator
Gość
blantator

mało i same liście

Close
X