MiastoWiadomości

Odpowiedzą za pobicie

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom gminy Osiek Jasielski. Odpowiedzą oni za pobicie 28-latka z powiatu strzyżowskiego, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Podejrzani usłyszeli zarzuty i zostaną objęci policyjnym dozorem.

Odpowiedzą za pobicie (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W minioną niedzielę, dyżurny komendy odebrał telefon z prośbą o interwencję w sprawie pobicia mężczyzny do którego doszło w Pielgrzymce. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że pomiędzy dwoma mieszkańcami powiatu strzyżowskiego, a kilkoma nieznanymi mężczyznami doszło do sprzeczki. W trakcie kłótni jeden z napastników uderzył 28-latka z powiatu strzyżowskiego pięścią w twarz. Kiedy pokrzywdzony przewrócił się został dwukrotnie kopnięty w głowę, po czym napastnicy oddalili się z miejsca pobicia. Ranny 28-latek z obrażeniami twarzy trafił do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.

Po rozpytaniu świadków zdarzenia funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców. Na podstawie uzyskanych informacji ustalili tożsamość trzech mieszkańców gminy Osiek Jasielski podejrzewanych o udział w tym zdarzeniu. W toku dalszego postępowania policjanci zebrali dowody na podstawie których potwierdzili, że 28-latka zaatakowało dwóch z zatrzymanych mężczyzn, w wieku 26 i 52-lat.

Podejrzani usłyszeli zarzut pobicia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze prowadzący sprawę będą również wnioskować o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x