r e k l a m a
MiastoWiadomości

Osiek Jasielski: oficjalnie oddano do użytku nowe obiekty sportowe

Na kwotę ponad dwóch i pół miliona złotych opiewa oddany oficjalnie do użytku w dniu wczorajszym nowoczesny kompleks boisk sportowych w Osieku Jasielskim. Otwarciu kompleksu towarzyszyły Dni Osieka Jasielskiego.

Osiek Jasielski: oficjalnie oddano do użytku obiekty sportowe (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Inwestycja realizowana pod nazwą „Zwiększenie dostępności infrastruktury sportowej dla mieszkańców Gminy Osiek Jasielski” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 w swoim zakresie miała modernizację stadionu sportowego, wokół obiektu piłkarskiego wybudowano bieżnię lekkoatletyczną, gdzie zamontowane zostały również krzesełka dla widzów.

Inwestycja przewidywała także budowę boiska do piłki nożnej o wymiarach 55.9×25,90 wraz z całym wyposażeniem sportowym, budowę ciągów pieszo-jezdnych oraz miejsc parkingowych, a także zainstalowanie profesjonalnego oświetlenia całego terenu.

Powstało również boisko wielofunkcyjne przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej, które umożliwia grę w koszykówkę, piłkę siatkową  i w tenisa ziemnego.

Zgodnie z założeniami projektowymi obiekt sportowy będzie udostępniany nieodpłatnie.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaslanin
jaslanin
2024 lat temu

bez wątpienia najlepsza impreza w powiecie jasielskim – niech władze jasła patrzą i uczą się jak organizować dni jasła ,lato z radiem itp. gratulacje

mieszkanka.jasla
mieszkanka.jasla
2024 lat temu

Potwierdzam w/w komentarz. Dobra Gwiazda = Super zabawa.

pol
pol
2024 lat temu

Big Cyc de Best

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Beztroska i nawet najlepsza zabawa kiedyś się kończy i przychodzi przebudzenie , oby tylko nie z goryczą zawodu i rozczarowania i niemożnością znalezienia sobie miejsca i godziwej egzystencji w tym CHORYM KRAJU…- { za czasów cesarstwa rzymskiego też urządzali stadiony i podobne igrzyska dla ludu , aby ukierunkować ich emocje na inne tory i odciągnąć od spraw dla nich naprawdę ważnych…}

dsgfsd
dsgfsd
2024 lat temu

czyli jest to inwestycja z serii jak wyrzucić pieniądze w błoto? kto będzie biegał na bieżni? na wuefach młodzież tam będzie ćwiczyć? jestem święcie przekonany, że na żadnym wuefie tam nie będą biegać na bieżni

marq
marq
2024 lat temu

przydałaby się też taka profesjonalna bieżnia w Jaśle 🙂

xD
xD
2024 lat temu

Do dsgfsd:
Czyli lepiej żeby za te pieniądze władza się „huśtała”? Nie zrobili by nic, powstało by wielkie larum gdzie są pieniądze na sport, kiedy jednak coś powstało to jest problem bo po co? Lepiej cały czas biadolić. Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się….

bhp
bhp
2024 lat temu

Najwyrażniej wójt gminy Osiek pozazdrościł P.Czerneckiemu i P.Kmiecikowi wyróżnień za „super ” wykorzystanie unijnych środków i sam chce wejść na szkło i dostać dypolmik. Należy tutaj wyjaśnić na czym polegają takie chwyty.Otóż Unia chętnie przydziela Polakom środki na budowy niby stadionów,ścieżek,placów zabaw,kierowała i kieruje ogromny strumień środków na likwidacje pozostałości zakładów przemysłowych i usługowych.Natomiast nigdy nie przyznała żadnego centa na powstanie nowych stanowisk pracy. A jak to dalej zostaje transformowane i odbierane.Otóż jest to robione celowo ażeby mieć korzystne statystyki i rząd Tuskiego bębni wszem i wobec jakimi to jesteśmy „tygrlysami Europy”,zieloną wyspą,ile to pieniędzy unijnych wpływa do Polski.Tworząc od… Czytaj więcej »

swierchowiok
swierchowiok
2024 lat temu

kto tam bedzie gonił,po tych bieżniach

napiszcie wreszcie prawdę
napiszcie wreszcie prawdę
2024 lat temu

Impreza bez dyskusji najlepsza w promieniu 50 km.
Co do inwestycji sportowej uważam, że w każdej gminie powinien powstać taki jeden ośrodek sportowy. Dobrze że powstał w Osieku bo jest to jedna z najmniejszych gmin i jak się chce i potrafi to można coś tak pięknego wybudować w innych gminach również – niech służy to naszej młodzieży, bo jak patrzymy obecnie na olimpiadę w Londynie to mamy mocne dowody na to że takich ośrodków w Polsce brakuje.
Pozdrawiam Osiek – spotkamy się za rok.

czekajon
czekajon
2024 lat temu

Ty swierchowiok na pewno nie bedziesz gonił.po tych bieżniach, bo żeby gonić to trzeba jeszcze mieć rozum

Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x